Licealiada: szczypiorniści z Brzegu i Grodkowa awansowali do finałów wojewódzkich piłki ręcznej chłopców

21 marca w Opolu odbyły się półfinały wojewódzkie w piłce ręcznej chłopców, które zorganizowane zostały w ramach Licealiady. Świetnie zaprezentowali się na nich zawodnicy z Zespołu Szkół Budowlanych w Brzegu oraz drużyna z Grodkowa. Obie ekipy awansowały do finałów wojewódzkich, które odbędą się 12 kwietnia.

Podczas półfinałów wojewódzkich szczypiorniści z Brzegu najpierw pewnie pokonali zespół z Olesna (19:6), a następnie z Kędzierzyna-Koźla (27:11). Ulegli jednak Gwardii Opole (14:22).
Drużyna z Zespołu Szkół Budowlanych w składzie: Gracjan Bednarz, Natan Brudziński, Jan Jankowiak, Jakub Krawczyk, Szymon Maj, Bartek Mrowiec, Paweł Nowotarski, Patryk Resiak, Konrad Urban, Antoni Źrałko i Kornel Stodoła wraz z opiekunką Agatą Scąber już drugi rok z rzędu zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego.

Naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy.

12 kwietnia, podczas finałów wojewódzkich, szczypiorniści z ZSB w Brzegu oraz ich koledzy z Grodowa powalczą z drużynami z Nysy i Opola o najwyższe trofeum.

196 thoughts on “Licealiada: szczypiorniści z Brzegu i Grodkowa awansowali do finałów wojewódzkich piłki ręcznej chłopców

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.