Brzeg: poszukiwany zatrzymany podczas kontroli drogowej

Policjanci z Brzegu zatrzymali 61-letniego mężczyznę, który był poszukiwany do odbycia kary więzienia za przestępstwa drogowe. Został on zatrzymany podczas kontroli drogowej. Wsiadając za kierownicę, złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Grozi mu wydłużenia zakazu nawet do 15 lat i kara od roku do 5 lat więzienia.

12 kwietnia tuż przed północą policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali do kontroli opla. Powodem kontroli było niesprawne światło kierunkowskazu. Za kierownicą siedział 61-letni mieszkaniec miasta. Funkcjonariusze podjęli szczegółową kontrolę samochodu.

Jak się okazało, mężczyzna wsiadł za kierownicę wbrew obowiązującemu sądowemu zakazowi prowadzenia pojazdów. Ponadto ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i organami ścigania. Zatrzymany był poszukiwany do odbycia kary więzienia za wcześniej popełnione przestępstwa drogowe.

Mężczyzna trafił już do więzienia, gdzie spędzi najbliższych kilka miesięcy. Za złamanie sądowego zakazu musi się liczyć z wydłużeniem go nawet di 15 lat i karę do 5 lat więzienia.

206 thoughts on “Brzeg: poszukiwany zatrzymany podczas kontroli drogowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.