„Nazwij to snem” – premiera spektaklu teatru tańca

Brzeskie Centrum Kultury zaprasza na premierę spektaklu Teatru Tańca „Nazwij to Snem”. Odbędzie się ona 27 maja (sobota) o godz. 16:00 i 19:00 na dużej scenie BCK. Bilety wstępu w cenie 20 PLN – dostępne będą od 18 maja.

O SPEKTAKLU:

„Nazwij to snem” to spektakl stworzony na styku tańca, teatru oraz działań kreatywnych w ruchu. Metaforyczne obrazy z pogranicza jawy i snu, prawdy i zakłamania oraz mglistej granicy między nimi. Projekt bazuje na osobistym potencjale poszczególnych tancerzy, transformowanej przez nich informacji z ciała oraz na grupowej, kolektywnej energii. Domeną młodych ludzi zaangażowanych w spektakl było hasło „na scenie nie ma rzeczy niemożliwych”, a to, co niekonwencjonalne pozwala wychodzić poza ramy i rozwijać horyzonty. „Nazwij to snem” jest szaleństwem, czy aktualnym pulsem rzeczywistości, w jakiej żyjemy?

TWÓRCY:

Choreografia, scenariusz i reżyseria: Paulina Rutowicz i tancerze
Realizacja dźwięku, efekty wizualne: Robert Stępień
Realizacja światła: Krzysztof Kowalczyk
Plakat: Natalia Rabenda
Produkcja: BCK 2023

WYSTĘPUJĄ:

Stefania Kawiak, Natalia Fereńczuk, Kinga Świtoń, Ofelia Stępień-Rutowicz, Julia Bydłowska, Julia Krężel, Zosia Krupa, Karolina Micuła, Maja Borcuch, Lena Fiża, Martyna Sawicka, Patrycja Janus, Marika Łabuz, Aleksandra Kotwis, Nikola Adasik, Laura Turkowyd, Max Mika, Łukasz Hajduś.

9 thoughts on “„Nazwij to snem” – premiera spektaklu teatru tańca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.