Zostań policjantem w Komendzie Powiatowej Policji w Brzegu

Każdy moment jest dobry na to, aby podjąć nowe zawodowe wyzwanie. Nasza propozycja to służba w Policji. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak wygląda mundurowa ścieżka zawodowa, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na twoje pytania. Przybliżymy Ci, jak wygląda służba policjantów prewencji, drogówki i kryminalnych.

Każdy, kto zdecyduje się na służbę w Policji, może liczyć na stabilne zatrudnienie, wysoki poziom nauczania i możliwość doskonalenia zawodowego, a także awansowania w stopniu i na stanowisku. Policjanci mają również prawo do dodatkowych świadczeń takich jak dofinansowanie urlopu, zwrot kosztów dojazdu do służby czy ekwiwalent za umundurowanie. To także możliwość przejścia na emeryturę po 25 latach służby.

Zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony BIP KPP Brzeg, pod wskazanym linkiem dowiesz się więcej o procesie rekrutacji i pobierzesz niezbędne dokumenty. Można również skontaktować się telefonicznie z Zespołem ds. Kadr i Szkolenia KPP w Brzegu pod nr 47 86 334 68 lub z Zespołem Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Opolu pod nr 47 86 42 150 i 47 86 42 151.

Kolejne terminy przyjęć do służby w Policji na 2023:
3 lipca,
23 sierpnia,
27 października,
28 grudnia.

KPP w Brzegu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.