Poszukiwani przez brzeską policję

Publikujemy listę osób poszukiwanych przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu przebywania poszukiwanych, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z brzeskiej komendy, tel. 47 863 32 03 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.

Krzysztof Chrzanowski, syn Janusza, lat 47, zamieszkały w Brzegu.
List gończy w celu zatrzymania, wydany przez Sąd Rejonowy w Brzegu za przestępstwo przeciwko mieniu (art.281§1 kk).

Piotr Matys, syn Mariana, lat 33, zamieszkały w Brzegu.
List gończy w celu zatrzymania, wydany przez Sąd Rejonowy w Brzegu za przestępstwo przeciwko mieniu (art.279§1 kk).

Angelika Ozimina, córka Bogdana, lat 31, zamieszkała w Brzezinie.
List gończy w celu zatrzymania, wydany przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Śródmieście za przestępstwo przeciwko mieniu (art.278§1 kk).

Piotr Banowicz, syn Zbigniewa, lat 42, zamieszkały w Brzegu.
List gończy w celu zatrzymania, wydany przez Sąd Rejonowy w Opolu za przestępstwo przeciwko mieniu (art.291§1 kk) i inne.

Sławomir Półtorak, syn Andrzeja, lat 39, zamieszkały w Brzegu.
List gończy w celu zatrzymania, wydany przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Śródmieścia za przestępstwo przeciwko mieniu (art.279§1 kk).

Powyższe osoby do chwili obecnej nie stawiły się w zakładzie karnymi, ukrywają się przed organami ścigania, dlatego sąd wydał za nimi listy gończe.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu, tel. 47 863 32 03 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.

KPP w Brzegu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.