Zwiedzanie zamku w ramach pikniku charytatywnego dla Filipa Bagińskiego

Stowarzyszenie Razem Dla Powiatu Brzeskiego serdecznie zaprasza na kolejną edycję zwiedzania Zamku Piastów Śląskich w Brzegu z przewodnikiem Markiem Pyzowskim. Po zwiedzaniu zbierane będą do puszek datki do na rzecz Filipa Bagińskiego!

Najważniejsze informacje:
1. Zwiedzanie odbędzie się w sobotę (06.08.2022 r.) o godzinie 11:00. Spotykamy się na Placu Zamkowym.
2. Z uwagi na to, że nie jest łatwo określić liczbę osób, które mogą przyjść na wydarzenie, a wnętrza Muzeum mają swoje ograniczenia, musimy wprowadzić wejściówki.

WEJŚCIÓWKI SĄ DO NABYCIA W KASIE MUZEUM PIASTÓW ŚLĄSKICH ZA 10 ZŁ OD WTORKU DO NIEDZIELI (PONIEDZIAŁEK NIECZYNNE) OD 10:00 DO 16:00.

Liczba wejściówek ograniczona, obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy.

Wejściówka kosztuje 10 zł (w gotówce) i gwarantuje wstęp do muzeum. Wejściówka = bilet wstępu, więc należy przyjść z zakupioną wcześniej wejściówką na wydarzenie.

Jeśli ktoś nie ma możliwości odebrać wejściówki w kasie muzeum (nie jest np. z Brzegu lub okolicy), a planuje być na wydarzeniu, to prosimy o napisanie wiadomości na profil „Stowarzyszenie Razem Dla Powiatu Brzeskiego” na Facebooku z informacją dotyczącą rezerwacji wejściówki lub zadzwonić pod numer: 728 753 324.

Liczba wejściówek ograniczona, więc prosimy o rozwagę. Jeśli ktoś posiadający wejściówkę jednak nie będzie mógł uczestniczyć w wydarzeniu, może ją oddać ponownie do kasy muzeum, aby ktoś inny mógł skorzystać.

Wejściówek nie muszą posiadać dzieci do 7. roku życia, a starsze dzieci i młodzież do 26. roku życia po okazaniu legitymacji płacą 1 zł za bilet wstępu = wejściówkę do muzeum.

3. Informujemy, że jeśli liczba uczestników będzie wyższa niż 50 osób, to na część wystaw muzealnych będziemy musieli podzielić się na dwie grupy, co może lekko przedłużyć zwiedzanie.

W razie pytań prosimy dzwonić pod numer: 728 753 324

Zamek Piastów Śląskich w Brzegu to obiekt o bogatej historii, wybitnej architekturze i niepowtarzalnym uroku. Zwiedzanie piastowskiej rezydencji z przewodnikiem Markiem Pyzowskim to dobra okazja, aby lepiej poznać jeden z najcenniejszych zabytków w Polsce.

Warto wykorzystać tę szansę w szczególności dlatego, że Dyrekcja Muzeum Piastów Śląskich dla uczestników naszego wydarzenia zapewnia zniżkę przy zakupie biletów.

Cena biletu normalnego – 18 zł.
Cena biletu = wejściówki dla biorących udział w naszym wydarzeniu – 10 zł (w gotówce!).

Dzieci i młodzież do 26. roku życia po okazaniu legitymacji płacą 1 zł za bilet wstępu = wejściówkę do muzeum.

Dzieciom do 7. roku życia przysługuje wstęp bezpłatny = nie potrzebują wyjściówki.

To jedyny koszt, jaki poniosą Państwo za wycieczkę, więc warto! Dodatkowo mają Państwo okazję wspomóc szczytny cel.

Serdecznie zapraszamy
Stowarzyszenie Razem Dla Powiatu Brzeskiego

170 thoughts on “Zwiedzanie zamku w ramach pikniku charytatywnego dla Filipa Bagińskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *