Olimp Grodków: Przygotowania do sezonu 2022/23 w pełni

Od 1 sierpnia ruszyliśmy z przygotowaniami do nowego sezonu. Dwóch zawodników poszło grać do wyższych lig, to Marcin Dytko oraz Janusz Wandzel. Obaj zasili drużyny z ligi centralnej. Marcin zagra w WKS Śląsk Wrocław, Janusz SRS w Czuwaj Przemyśl – powodzenia Panowie!!!

Nasi trenerzy od samego początku wznowienia treningów po okresie wakacyjnym mają sporą nową kadrę zawodników chętnych do gry w naszej drużynie. Pozostali zawodnicy, na których mogliśmy liczyć w poprzednim sezonie, ale i pojawili się nowi, którzy na pewno z dumą będą reprezentować naszą drużynę.

Cały czas trenujemy, sparujemy, trenujemy i sparujemy. Odbyły się już sparingi z SKS Orlik Brzeg, z czeskim TJ Nachod, oraz w tym tygodniu z MKS Żagiew Dzierżoniów i ŚKPR Świdnica.

W planie jest jeszcze mecz sparingowy na wyjeździe z drużyną z Obornik Śląskich.

Pierwszy mecz w sezonie rozegramy w połowie września u siebie z drużyną Trójka Nowa Sól. Będzie to ostatni mecz, który zmuszeni będziemy rozegrać bez udziału publiczności.

Według kalendarza spotkań na własnym parkiecie kolejne spotkanie rozegramy 1 października z drużyną SKPR Świdnica.

Mamy nadzieję, że po tak długiej przerwie Wy, Kibice, na których zawsze mogą liczyć nasi zawodnicy, z dopingiem pojawicie się licznie i wypełnicie halę do ostatniego miejsca.

325 thoughts on “Olimp Grodków: Przygotowania do sezonu 2022/23 w pełni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *