Marcin Nowacki nie jest już trenerem piłkarzy Stali

Na poniedziałkowym posiedzeniu zarządu BTP Stal Brzeg zapadła wspólna decyzja o rozstaniu z trenerem Marcinem Nowackim i jego asystentem Piotrem Józefkiewiczem. Umowy z trenerami zostały rozwiązane za porozumieniem stron.

– Biorę na siebie pełną odpowiedzialność za to, co ostatnio dzieje się z moją drużyną i oddaję się do dyspozycji zarządu. Zależy mi bardzo na dobru Stali, dlatego teraz niech zarząd zdecyduje, czy to ja nadal będę dla niej odpowiednim trenerem. Jeśli zapadnie decyzja o zmianie, w pełni ją uszanuję – mówił po sobotnich, przegranych aż 0:4 derbach Opolszczyzny z MKS-em Kluczbork Marcin Nowacki.

Jego zespół w ostatnim czasie notował fatalne rezultaty, przegrywając trzy kolejne spotkania i tracąc w nich aż 11 goli. W wyniku tego żółto-niebiescy znaleźli się w strefie spadkowej III ligi.

Marcin Nowacki wraz ze swoim asystentem objęli stery w Stali 12 października 2021 roku. W sezonie 2021/22 jego zespół spokojnie utrzymał się w III lidze, kończąc rozgrywki na 9. miejscu. Żółto-niebiescy pod wodzą „Małego” rozegrali łącznie 27 spotkań ligowych, wygrywając 11 z nich, 4 remisując i 12 przegrywając.

Na ten moment nie jest znane nazwisko następny Marcina Nowackiego w Stali.

170 thoughts on “Marcin Nowacki nie jest już trenerem piłkarzy Stali

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *