Zatrzymani na miejscu włamania

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego na gorącym uczynku zatrzymali 2 mieszkańców Brzegu. 52-letnia kobieta i 40-letni mężczyzna odpowiedzą za włamanie do sklepu. Ich łupem stały się wyroby tytoniowe. Usłyszeli już zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznali. Grozi im teraz kara do 10 lat więzienia.

Kilka dni temu, około godziny 4:30, podczas patrolu miasta funkcjonariusze z ogniwa patrolowo-interwencyjnego na jednej z ulic zauważyli kobietę, która na ich widok szybko zaczęła się oddalać. Natychmiast zatrzymali ją i wylegitymowali. Nerwowe zachowanie 52-latki wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy.

Policjanci od razu sprawdzili lokale usługowe w rejonie. Przeczucie ich nie myliło. W pobliskim sklepie zauważyli wybitą szybę, a wewnątrz mężczyznę. Natychmiast wydali mu polecenie do opuszczenia pomieszczenia. 40-latek posiadał przy sobie torbę z wyrobami tytoniowymi.

Podejrzewani to mieszkańcy Brzegu. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Straty, jakie spowodowali swoim działaniem, poszkodowany oszacował na ponad 1 000 złotych. Odzyskane mienie wróciło do właściciela. Kobieta i mężczyzna usłyszeli już zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznali. Grozi im teraz kara do 10 lat więzienia.

303 thoughts on “Zatrzymani na miejscu włamania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *