Zdrowe posiłki dostarczane o świcie

Z niewielkiej wsi do wielu domów i miejsc pracy w powiecie brzeskim, ale także poza jego granicami – taką drogę pokonują niemal każdego poranka zdrowe śniadania przygotowywane przez ekipę Fit-Morning. Zaczęło się tak, jak to zwykle bywa w tego typu przedsięwzięciach – od przygotowywania posiłków dla siebie i swoich najbliższych.

Któregoś dnia pojawiła się propozycja, aby zacząć lepiej przyglądać się temu, co jemy na śniadanie, bo przecież jest to bardzo istotna sprawa, zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci – mówi Sebastian Rachwalski, właściciel firmy. Szybko okazało się, że da się przyrządzać posiłki zdrowe, składające się ze świeżych składników, a przy tym pożywne i po prostu bardzo smaczne. Zacząłem wraz z żoną i dziećmi poszerzać nasze menu o kolejne kanapki, sałatki i owsianki, aż wyszło na to, że mamy większy wybór niż niejedna restauracja.

Zdrowe śniadania szybko zaczęli doceniać znajomi i inne osoby, które akurat załapały się na jeden z posiłków. Coraz częściej pojawiały się głosy – Wy to musicie zacząć sprzedawać. Przecież wiele osób nie ma teraz czasu na to, żeby przygotować pożywne śniadanie dla siebie albo dla dzieciaków idących rano do szkoły.

Tak powstała firma Fit-Morning. Oczywiście nie od razu. Najpierw trzeba było skonsultować wszystkie przepisy z profesjonalną dietetyczką, aby upewnić się, że każdy z nich może z powodzeniem stać się częścią dobrze zbilansowanej diety. Później przyszedł czas na przygotowanie infrastruktury i zakup niezbędnego sprzętu. Jeszcze później kolejne wyzwania – analiza rynku, tworzenie strony internetowej, reklama. Wreszcie rozpoczęcie działalności.

Zaczęło się od rozwożenia kanapek, sałatek, owsianek i deserów śniadaniowych do pojedynczych domów i mieszkań w Brzegu, Grodkowie oraz okolicznych miejscowościach – mówi Rachwalski. Później wszystko nabrało tempa. Rozbudowaliśmy naszą ofertę, stawiając na produkty lokalne i naturalne. Weszliśmy we współpracę z wędzarnią, mamy też dostęp do miodów i przepiórczych jaj. To są wszystko produkty, które nie mają w sobie żadnej chemii. Dzięki temu możemy komponować śniadania, mając pewność, że nasi klienci otrzymają zdrowy, pożywny i smaczny posiłek.

Aby przed 6 rano móc odebrać spod swoich drzwi paczkę zawierającą świeże śniadanie, ktoś musi je wczesnej przygotować. Właśnie dlatego ekipa Fit-Morning najciężej pracuje w nocy.
Kilka osób funkcjonuje na pełnych obrotach, aby wypiec pieczywo, pokroić warzywa, owoce i wędliny, przygotować sosy i połączyć określone składniki w pożywne przekąski i smakołyki.
Później pozostaje już tylko dostarczyć wszystko pod wskazane adresy. Śniadania do domów docierają przed godziną 6 rano, a do miejsc pracy do godziny 9:00. Zamówienia składa się w bardzo prosty sposób poprzez stronę internetową www.fit-morning.pl.

Jeśli zatem chcecie zagwarantować sobie zdrowe i smaczne śniadania dostarczane od poniedziałku do piątku prosto pod Wasze drzwi, to koniecznie spróbujcie posiłków przygotowywanych przez Fit-Morning. Nie bez powodu przecież mówi się, że śniadanie to najważniejszy posiłek podczas całego dnia.

317 thoughts on “Zdrowe posiłki dostarczane o świcie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *