Dream On 2 – premiera spektaklu jubileuszowego grupy Antytemat Productions BCK

Zapraszamy na premierę spektaklu: „DREAM ON 2” – spektakl jubileuszowy grupy Antytemat Productions BCK z okazji 10-lecia jej istnienia. Niedziela, 2 października, godz. 17:00, duża scena, BCK.
Bilety: 10 PLN – dostępne w kasach BCK i online.

Od reżyserki:

Zaczęło się od marzenia grupy młodych ludzi i „Pani Reżyser”… marzenie zmieniło się w spektakl „Oddział Zamknięty”, a potem w wiele, wiele kolejnych spektakli. Przez lata grupa ewoluowała, rozwijała swoje umiejętności i zagrała niezliczone ilości koncertów okolicznościowych. „Rock&Love”, „Oddział. Drugi” czy „Dream On” to tylko niektóre z nich. Wspaniali artyści zaczęli wychodzić spod skrzydeł „antytematowej matki” – Joanny Bilowickiej – i odnosić sukcesy na ogólnopolską skalę – jak choćby Damian Lis czy Elżbieta Łoboda. Mimo że młodzież zmieniła się w fantastycznych dorosłych ludzi, nie zmieniła swoich pasji i wciąż gra dla brzeżan na deskach sceny Brzeskiego Centrum Kultury.

Drodzy przyjaciele, znajomi, wszyscy, którzy od dziesięciu już lat wspierają nas, dopingują i w nas wierzą! Bylibyśmy niezmiernie zaszczyceni, gdybyście wspólnie z nami zechcieli świętować nasz jubileusz. Przygotowaliśmy specjalnie dla Was nowy spektakl, który przeniesie Was w muzyczny świat lat 90. „Dream On 2” to kontynuacja programu, który spełnia marzenia. Bądźcie z nami, aby dowiedzieć się, kto go wygra tym razem i zostanie gwiazdą. Zapraszamy serdecznie na salę widowiskową BCK w niedzielę, 02.10.2022 r. o godz. 17:00.

Twórcy i wykonawcy:

Scenariusz i reżyseria: Joanna KORONKIEWICZ-BILOWICKA
Choreografia: Radosław DOBROWOLSKI i Julia JAROSZEK
Dźwięk: Robert STĘPIEŃ
Światło: Wojtek KAŁUSZKA

Muzycy: Karol MARYSZCZAK, Sebastian NOWACKI, Michał SANETRA, Tymoteusz ŁUKANIUK

Występują: Kaja KORONKIEWICZ, Łukasz Oskar MICHALAK, Rysiek BISIUK, Przemysław ŚLĘZAK, Joanna KORONKIEWICZ-BILOWICKA, Aleksandra OFMAŃSKA-KOWALCZYK, Karolina SAŁATKIEWICZ-MIZERA, Karolina DOROCIAK, Elżbieta ŁOBODA, Natalia RABENDA, Michał RABENDA, Michał SANETRA, Radosław DOBROWOLSKI, Julia JAROSZEK, Anna NOWACKA, Damian LIS, Wioletta GOLONKA, Krzysztof KOŁODZIEJCZYK.

323 thoughts on “Dream On 2 – premiera spektaklu jubileuszowego grupy Antytemat Productions BCK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *