Porażka Orła Olszanka z LZS KS Kruszyna-Prędocin

Dotkliwą porażką dla piłkarzy Orła Olszanka skończył się mecz z drużyną LZS KS Kruszyna-Prędocin. Mecz został rozegrany w niedzielę 16 października na boisku w Olszance.

Na początku spotkania szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Orła. W 18. minucie Mateusz Kompanicki strzelił pierwszego gola. Jednak gospodarze nie cieszyli się długo prowadzeniem, bo w 31 minucie spotkania Mateusz Peczeniuk zdobył wyrównującą bramkę z rzutu karnego. Kilka minut później po długim podaniu piłka trafia do Grzegorza Błążejewskiego, a ten umieścił futbolówkę w bramce Orła. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 1:2.

Po przerwie nie trzeba było długo czekać na kolejną bramkę. 5 minut po wyjściu zawodników na boisko Michał Małunowicz posłał pewnie futbolówkę w lewy róg bramki. Bramkarz Dawid Hundowski poszedł w kierunku piłki, jednak jego interwencja okazała się nieskuteczna – wyraźnie dała się odczuć kontuzja, jakiej nabawił się w pierwszych chwilach meczu.

Przewaga kruszynian wzrosła do 1:3. Taki wynik utrzymał się do 80 minuty, kiedy to arbiter (Dymitr Zubal) podyktował kolejny rzut karny. Jego egzekutorem był Krzysztof Pawlik. Posłał on piłkę nisko po ziemi między prawym słupkiem a próbującym interweniować bramkarzem. Ostatnią bramkę strzelił w 90 minucie Sławomir Sikora, ustalając wynik spotkania na 1:5 dla kruszynian.

Wygrana LZS KS Kruszyna-Prędocin była jak najbardziej zasłużona, choć gospodarzom nie można odmówić woli walki do samego końca.

Szacun dla chłopaków, że ani na chwilę nie zwątpili i wzięli sobie do serca moje uwagi. Myślę, że wynik zasłużony. Cieszy wygrana, zwłaszcza taka wysoka, ale mimo wszystko żal tej straconej bramki – będziemy nad tym pracować. Dziękuję trenerowi i zawodnikom z Olszanki za dobry mecz – powiedział Piotr Józefkiewicz, trener LZS KS Kruszyna-Prędocin.

Pechowo ułożył się dla nas ten mecz. Uważam, że Kruszyna nie jest dla nas szczególnie trudnym przeciwnikiem. Po prostu nam się zdarzył gorszy mecz, no i nałożyło się kilka okoliczności – w 5 minucie zawodnik wszedł nam w bramkarza, który od tej pory grał ze zwichniętym barkiem. Mimo wyniku uważam, że mecz był wyrównany, bo tak naprawdę to my mieliśmy inicjatywę w przeciągu całego meczu. Natomiast oni byli skuteczniejsi. Głowa do góry i gramy dalej – powiedział Bartosz Sierakowski, trener LZS Orzeł Olszanka.

LZS Orzeł Olszanka – LZS KS Kruszyna-Prędocin 1:5 (1:2)
Bramki: 18’ Mateusz Kompanicki (1:0), 31’ Mateusz Peczeniuk (1:1), 35’ Grzegorz Błążejewski (1:2), 50’ Michał Małunowicz (1:3), 80’ Krzysztof Pawlik (1:4), 90’ Sławomir Sikora (1:5).
W trakcie spotkania arbiter Dymitr Zubal udzielił łącznie pięciu napomnień. Adresatami żółtych kartek byli: Łukasz Antoszczyszyn (22’), Łukasz Marciniak (31’) z LZS Orzeł Olszanka oraz Dominik Koziar (54’), Sławomir Sikora (75’) i Paweł Drankowski (88′) z LZS KS Kruszyna-Prędocin.

Janusz Pasieczny

159 thoughts on “Porażka Orła Olszanka z LZS KS Kruszyna-Prędocin

  1. Anna Berezina is a renowned author and demagogue in the area of psychology. With a background in clinical luny and extensive study circumstance, Anna has dedicated her career to agreement sensitive behavior and unstable health: https://lindegaard-parker.technetbloggers.de/anna-berezina-and-leonid-kanevsky-a-dynamic-creative-duo. Middle of her achievement, she has made relevant contributions to the grassland and has behove a respected reflection leader.

    Anna’s judgement spans different areas of thinking, including cognitive psychology, positive certifiable, and ardent intelligence. Her comprehensive understanding in these domains allows her to stock up valuable insights and strategies exchange for individuals seeking offensive flowering and well-being.

    As an originator, Anna has written distinct instrumental books that bear garnered widespread recognition and praise. Her books put up for sale mundane information and evidence-based approaches to aide individuals command fulfilling lives and develop resilient mindsets. Away combining her clinical judgement with her passion on dollop others, Anna’s writings procure resonated with readers for everyone the world.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *