Noworoczne spotkanie w piłkarskim gronie

Podsumowanie minionego roku, rozmowy o planach i celach na 2023 rok, życzenia, a także odznaczenia dla działaczy sportowych i certyfikaty dla szkółek piłkarskich. Zarząd Opolskiego Związku Piłki Nożnej spotkał się w poniedziałek (9 stycznia) z przedstawicielami klubów piłkarskich działających na terenie naszego regionu.

Zebrani w Restauracji Mario w Brzegu goście uroczystości, wśród których obecny był Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu, przywoływali wspomnienia o najważniejszych futbolowych imprezach, organizowanych w 2022 roku na terenie powiatu brzeskiego. Spotkanie noworoczne środowiska piłkarskiego zrzeszonego w OZPN było również okazją do przedstawienia założeń i planów każdego z klubów na nowy rok.

Gości przywitał Prezes Opolskiego Związku Piłki Nożnej Tomasz Garbowski, po czym głos zabrał Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, który zapewnił, że Gmina Brzeg wciąż będzie zaangażowana w działania na rzecz rozwoju piłki nożnej. Dzięki świetnemu zapleczu, w postaci Stadionu Miejskiego, jest także chętna do organizacji meczów, turniejów czy spotkań towarzyskich. Burmistrz złożył również noworoczne życzenia całemu środowisku piłkarskiemu – zdrowia, braku kontuzji i realizacji wyznaczanych sobie celów, a także wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym.

W spotkaniu wzięli również udział Burmistrz Grodkowa Marek Antoniewicz, Zastępca Burmistrza Lewina Brzeskiego Dariusz Struski, starosta brzeski Jacek Monkiewicz, Waldemar Antkowiak – Wiceprezes OZPN oraz członkowie zarządu OZPN – Dariusz Gajewski i Piotr Głowacki.

198 thoughts on “Noworoczne spotkanie w piłkarskim gronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *