„Grand Prix Amatorów na Szosie – Rowerem Przez Polskę” kolejny raz wystartował w Brzegu

Już trzeci rok z rzędu Brzeg stał się organizatorem rowerowych wyścigów z cyklu „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę”. W niedzielę (20 sierpnia) ponad 150 kolarzy wyruszyło z parkingu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzegu. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Jerzego Wrębiaka – Burmistrza Brzegu.

Zawody otworzył Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, który powitał wszystkich licznie zgromadzonych uczestników i organizatorów oraz wręczył im miejski upominek. Następnie Burmistrz, wraz z pozostałymi kolarzami – zarówno amatorami, jak i zawodowcami – ustawił się do wspólnego startu, próbując swoich sił na pierwszej części trasy, wiodącej przez ulice Brzegu.

Trasa brzeskiego etapu została przygotowana w trzech wariantach o różnej długości: sportowej (126 km), podróżniczej (200 km) oraz rekreacyjnej (85 km). Kolarze wyruszyli z Brzegu w kierunku Wołczyna. Na koniec dla rowerzystów przewidziane są nagrody w różnych kategoriach – w Rajdach dla Frajdy każdy uczestnik jest zwycięzcą!

UM w Brzegu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *