Stal podejmie „Rekordzistów” w ostatnim domowym meczu w tym roku

Już w najbliższą sobotę, 12 listopada piłkarze Stali w ostatnim domowym meczu w tym roku pożegnają się ze swoimi kibicami. Rywalem żółto-niebieskich w spotkaniu 15. kolejki III ligi będzie Rekord Bielsko-Biała.

Rekordziści znajdują się w ścisłej czołówce tabeli – aktualnie plasują się na 3. miejscu, ze stratą pięciu punktów do liderującego Rakowa II Częstochowa. Biało-zieloni rozgrywają niezwykle udany sezon i mowa nie tylko o rozgrywkach ligowych, ale również o Pucharze Polski, gdzie podopieczni Dariusza Mrózka po pasjonującym meczu i serii rzutów karnych odpadli z ekstraklasową Pogonią Szczecin.

Przed Stalowcami bardzo trudne zadanie, ale ich zwyżkująca forma (cztery punkty w dwóch ostatnich spotkaniach) daje nadzieję, iż ekipa Kamila Rakoczego zdoła sprawić niespodziankę. Brzeżanie mają z Rekordzistami rachunki do wyrównania, gdyż w czerwcu tego roku przegrali z nimi aż 2:6. Nasi zawodnicy potrzebują punktów jak tlenu i liczymy na to, że po sobotnim meczu powiększą swój jak na razie skromny dorobek.

Pojedynek 16. kolejki III ligi Stal Brzeg – Rekord Bielsko-Biała zostanie rozegrany w sobotę, 12 listopada o godzinie 13:00. Serdecznie zapraszamy kibiców na Stadion Miejski w Brzegu!

341 thoughts on “Stal podejmie „Rekordzistów” w ostatnim domowym meczu w tym roku

  1. Как только мне захотелось повысить видимость интернет-ресурса моей компании, я выбрал услуги https://seo-best1.ru. Они выработали комплексный подход к SEO, который ощутимо повысил наши позиции в поисковой выдаче. Команда отлично справилась с работой, быстро дав заметные результаты. Рекомендую как надежного партнера в продвижении сайтов.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *