Świąteczne mazurki od Słowiańskiej

W Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Brzegu przygotowania do Świąt Wielkanocnych w pełni. Uczniowie klas gastronomicznych i kucharze uczą się gotować pyszne świąteczne potrawy, a cukiernicy próbują tradycyjnych wypieków. Ich ostatnim dziełem są smaczne i piękne mazurki.

Takim świątecznym prezentem, wraz z najlepszymi życzeniami, obdarowaliśmy partnerów szkoły. Nasi uczniowie odwiedzili zaprzyjaźnione firmy i instytucje, wręczając smakowite oraz pięknie ozdobione mazurki. Nie mamy możliwości dotrzeć z takim prezentem do każdego, zatem dołączamy przepis. Mamy nadzieję, że uda się jeszcze przed Świętami z niego skorzystać. Wrażenia smakowe gwarantowane (nieoficjalnie zdradzamy, że zapachy po szkole roznosiły się wspaniałe, niektórzy szczęśliwcy mogli spróbować i potwierdzają, że pyszne).

Do zdjęć i przepisu wszystkim Przyjaciołom szkoły, uczniom (byłym, obecnym i przyszłym), rodzicom, pracownikom, czytelnikom, dołączamy najlepsze życzenia:

Niech nadchodzące Święta Wielkanocne przyniosą Państwu wiele szczęścia, wiary i nadziei, a pomyślność nie opuszcza Was przez każdy dzień.

Dyrektor szkoły, uczniowie i pracownicy

362 thoughts on “Świąteczne mazurki od Słowiańskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *