Aktywna Brzeżanka – Aktywny Brzeżanin 2023

Chodzisz z kijkami, biegasz, a może jeździsz na rowerze? Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzegu zachęca do pochwalenia się swoją aktywnością. Start wyzwania już 4 maja.

Akcja Aktywna Brzeżanka – Aktywny Brzeżanin będzie miała już trzecią edycję. Podobnie jak w poprzednich latach, mieszkańcy naszego miasta mają za zadanie codziennie wyjść z domu i przez 30 minut aktywnie spędzić czas, zapisując swoją aktywność na telefonie lub zegarku.

Można biegać, jeździć na rolkach, pływać albo maszerować – forma jest dowolna, ważne, żeby aktywność trwała co najmniej pół godziny i aby pokonać w tym czasie co najmniej 2,5 km (pływanie jest tu wyjątkiem – nie ma dolnego limitu przepłyniętej odległości).

Ćwiczenia trzeba udokumentować wysyłając do MOSiR-u zdjęcia z zegarka lub zrzut ekranu z telefonu. Akcja potrwa od 4 maja do 4 czerwca, a najaktywniejszych MOSiR nagrodzi upominkami.

Szczegóły i regulamin znajdują się na stronie
mosir.brzeg.pl/aktualnosci/aktywna2023 oraz na facebooku (fb.com/mosirbrzeg), a więcej informacji organizatorzy udzielają pod numerem telefonu 513 791 044.

180 thoughts on “Aktywna Brzeżanka – Aktywny Brzeżanin 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *