„Nazwij to snem” – premiera spektaklu teatru tańca

Brzeskie Centrum Kultury zaprasza na premierę spektaklu Teatru Tańca „Nazwij to Snem”. Odbędzie się ona 27 maja (sobota) o godz. 16:00 i 19:00 na dużej scenie BCK. Bilety wstępu w cenie 20 PLN – dostępne będą od 18 maja.

O SPEKTAKLU:

„Nazwij to snem” to spektakl stworzony na styku tańca, teatru oraz działań kreatywnych w ruchu. Metaforyczne obrazy z pogranicza jawy i snu, prawdy i zakłamania oraz mglistej granicy między nimi. Projekt bazuje na osobistym potencjale poszczególnych tancerzy, transformowanej przez nich informacji z ciała oraz na grupowej, kolektywnej energii. Domeną młodych ludzi zaangażowanych w spektakl było hasło „na scenie nie ma rzeczy niemożliwych”, a to, co niekonwencjonalne pozwala wychodzić poza ramy i rozwijać horyzonty. „Nazwij to snem” jest szaleństwem, czy aktualnym pulsem rzeczywistości, w jakiej żyjemy?

TWÓRCY:

Choreografia, scenariusz i reżyseria: Paulina Rutowicz i tancerze
Realizacja dźwięku, efekty wizualne: Robert Stępień
Realizacja światła: Krzysztof Kowalczyk
Plakat: Natalia Rabenda
Produkcja: BCK 2023

WYSTĘPUJĄ:

Stefania Kawiak, Natalia Fereńczuk, Kinga Świtoń, Ofelia Stępień-Rutowicz, Julia Bydłowska, Julia Krężel, Zosia Krupa, Karolina Micuła, Maja Borcuch, Lena Fiża, Martyna Sawicka, Patrycja Janus, Marika Łabuz, Aleksandra Kotwis, Nikola Adasik, Laura Turkowyd, Max Mika, Łukasz Hajduś.

160 thoughts on “„Nazwij to snem” – premiera spektaklu teatru tańca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *