Dino wybuduje w Brzegu Centrum Dystrybucyjne

Centrum Dystrybucyjne spółki Dino powstanie w Brzegu przy ulicy Małujowickiej. Umowa na zakup działki została już podpisana. To kolejna ważna inwestycja, która zapewni mieszkańcom nowe miejsca pracy, a gminie – dodatkowe wpływy z podatków. 

Spółka potrzebuje nowego centrum logistycznego, żeby móc zaopatrywać w towary kolejne sklepy. Inwestycja będzie polegała na kompleksowej budowie i wyposażeniu m.in. mroźni, chłodni czy magazynów wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną, drogami wewnętrznymi i parkingiem. Na działce nr 1003 wybudowany zostanie także sklep Dino.

Brzeżanie, dzięki nowej inwestycji na „Zielonce”, zyskają nowe miejsca pracy. Jedną z najważniejszych informacji jest ta, że co najmniej 300 osób znajdzie zatrudnienie. Cieszę się, że nasze kilkuletnie starania o zagospodarowanie tych nieużytkowanych terenów przynoszą efekty. Inwestorzy zaczynają zauważać, że „Zielonka” jest bardzo atrakcyjnym miejscem do prowadzenia swojego biznesu. Uważam, że sprzedaż kolejnych działek to tylko kwestia czasu i w niedalekiej przyszłości tereny przy ulicy Małujowickiej zostaną w pełni zagospodarowane – mówi Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

UM w Brzegu

2 thoughts on “Dino wybuduje w Brzegu Centrum Dystrybucyjne

  1. I liked it as much as you did. Even though the picture and writing are good, you’re looking forward to what comes next. If you defend this walk, it will be pretty much the same every time.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *