„Tribute to Michael Jackson” – widowisko muzyczne Grupy Artystycznej „Loża” oraz gości

Brzeskie Centrum Kultury zaprasza na widowisko muzyczne Tribute to Michael Jackson w wykonaniu Grupy Artystycznej LOŻA oraz gości z BCK.

Reżyseria widowiska: Aleksandra Ofmańska-Kowalczyk
Data: 12.01.2024 oraz 14.01.2024
Godzina: 18:00
Miejsce: Duża Scena Brzeskiego Centrum Kultury
BILETY:  20 zł

Bilety dostępne w kasie BCK (czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-21.00 oraz w weekendy w godzinach pracy kina) oraz online.

12.01.2024, godz. 18:00 – KUP TERAZ
14.01.2024, godz. 18:00 – KUP TERAZ

Podczas tego wyjątkowego wieczoru przeniesiemy się w świat muzyki, tańca i niezwykłych emocji, które towarzyszyły twórczości Michaela Jacksona. Grupa Artystyczna LOŻA, zapewni Wam niezapomniane wrażenia artystyczne.

Wokaliści zabiorą nas w muzyczną podróż, wykonując największe przeboje Michaela Jacksona. Nie tylko muzyka, ale także taniec będzie pełnił ważną rolę w tym widowisku. Zespół taneczny zaprezentuje niezwykłe choreografie, które ożywią kultowe ruchy taneczne Michaela Jacksona. Ich precyzja, synchronizacja i pasja zachwycą każdego obecnych.

Tribute to Michael Jackson to prawdziwe doświadczenie artystyczne, które poruszy Wasze serca i sprawi, że na chwilę poczujecie się blisko legendy muzyki pop.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki, tańca i kultowego dziedzictwa Michaela Jacksona na ten wyjątkowy wieczór. Bądźcie częścią tego niezapomnianego wydarzenia!

BCK

One thought on “„Tribute to Michael Jackson” – widowisko muzyczne Grupy Artystycznej „Loża” oraz gości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *