Masaże i fizjoterapia

Fizjoterapeuta Wiesław Lewandowski zaprasza do swojego gabinetu w Brzegu przy ul. Wolności 23/4 – po uprzednim ustaleniu terminu. W ofercie również masaż dla kobiet KOBIDO w promocyjnej cenie 100 zł.

Czym jest masaż Kobido?
Kobido oznacza „stary sposób na piękno”. Jest to masaż twarzy, szyi oraz dekoltu, będący alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej. Nazywany jest często niechirurgicznym liftingiem twarzy.
Jakie efekty daje masaż Kobido?
Pobudza on skórę do produkcji kolagenu i elastyny. Celem Kobido jest odmłodzenie skóry, poprawa jej kondycji, zwiększenie elastyczności, blasku oraz spłycenie zmarszczek, a nawet ich likwidację.
Masaż, prawidłowo wykonany przez fizjoterapeutę, poprawia biomechanikę mięśni twarzy, likwiduje bruksizm, przywraca prawidłowy przepływ limfy, dotlenia i odżywia mięśnie oraz skórę. Likwiduje także bóle głowy, a nawet poprawia pracę układu trawiennego.

2 thoughts on “Masaże i fizjoterapia

  1. Autor potrafi rozświetlić najbardziej zawiłe kwestie jasnym światłem wiedzy, co sprawia, że nawet najbardziej trudne tematy jawią się jako klarowne i dostępne dla każdego zainteresowanego czytelnika.

  2. Ten blog jest po prostu niesamowity – jego różnorodność, głębia treści i profesjonalne podejście do każdego tematu sprawiają, że nie tylko uczę się nowych rzeczy, ale także czuję się częścią społeczności, która stara się wspólnie rozwijać i dzielić się wiedzą oraz doświadczeniem, co jest dla mnie niezwykle inspirujące i motywujące!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *