Policjanci poszukują zaginionego Krzysztofa Szrele

Policjanci poszukują zaginionego Krzysztofa Szrele. 20-latek ostatni raz widziany był w nocy z 12 na 13 stycznia 2024 roku w klubie rozrywkowym przy ul. Chrobrego w Brzegu. Do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu pod numerem telefonu 47 86 33 403 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Krzysztof Szrele
lat 20
zamieszkały w Brzegu

Rysopis: ok.180 cm wzrostu, szczupłej budowa ciała, oczy piwne. W dniu zaginięcia ubrany był w szarą zimową kurtkę, czerwoną flanelową koszulę w kratę, czarne jeansy, biało-czarne buty sportowe.

Zaginiony po raz ostatni widziany był w nocy z 12 na 13 stycznia 2024 roku w Brzegu. Do tej pory nie wrócił i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Krzysztofa Szrele proszone są o kontakt telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu pod numerem telefonu 47 86 33 403 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

KPP w Brzegu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *