Zamów zdrowe śniadanie i wesprzyj WOŚP

28 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 32. Tym razem zebrane środki zostaną spożytkowane na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Do wspólnej akcji włączają się, jak co roku, sztaby w całej Polsce, a także prywatne firmy i organizacje pozarządowe.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra również w powiecie brzeskim. Na ulicach miast i wsi będzie można spotkać wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami. Przygotowano również szereg koncertów i innych wydarzeń. Ale to nie wszystko. W tym roku można również wesprzeć WOŚP, zamawiając zdrowe śniadanie.

Od dzisiaj (wtorek, 23 stycznia) do końca tygodnia z każdego zamówienia złożonego na Fit-Morning przeznaczymy jedną złotówkę na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – mówi Sebastian Rachwalski, właściciel firmy Fit-Morning. Oczywiście ceny naszych produktów pozostają bez zmian, więc klienci nie dopłacają do tej inicjatywy. Każdego tygodnia realizujemy kilka tysięcy zleceń. Jestem przekonany, że uda nam się nazbierać całkiem pokaźną kwotę.

Zdrowe śniadania od Fit-Morning można zamawiać na stronie www.fit-morning.pl. W menu znajdziecie wiele smacznych, pożywnych i zdrowych kanapek, sałatek, deserów śniadaniowych, owsianek i smoothies.
Zamówienia dowożone są prosto pod Wasze drzwi lub do miejsc pracy następnego dnia rano.

One thought on “Zamów zdrowe śniadanie i wesprzyj WOŚP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *