Trwają poszukiwania 20-letniego Krzysztofa Szrele z Brzegu

Od nocy z 12 na 13 stycznia trwają intensywne poszukiwania 20-letniego Krzysztofa Szrele, mieszkańca Brzegu, który zaginął po wyjściu z klubu rozrywkowego przy ul. Chrobrego.

Krzysztof ostatni raz widziany był, gdy opuszczał lokal samotnie, a nagrania z monitoringu miejskiego potwierdzają, że kierował się w stronę swojego domu przy ul. Rybackiej. Od tamtej pory nie ma z nim kontaktu.

Zaginiony był ubrany w szarą, zimową kurtkę, czerwoną flanelową koszulę w kratę, czarne jeansy oraz biało-czarne buty sportowe.

Krzysztof Szrele ma około 180 cm wzrostu, oczy piwne i jest szczupłej budowy ciała. Na szyi i prawym nadgarstku widoczne są tatuaże.

Brzeska policja współpracuje w sprawie zaginięcia z OSP w Lipkach, KPPSP z Brzegu oraz KMP w Opolu. Codziennie sprawdzane są nagrania z miejskiego monitoringu, a policjanci i ochotnicy przeczesują teren wokół miejsc, gdzie mógł przebywać Krzysztof. W ramach działań policja przeszukuje również rzekę Odrę w celu znalezienia jakichkolwiek śladów, które mogłyby pomóc w ustaleniu losów zaginionego.

Mama Krzysztofa założyła zbiórkę pieniędzy, aby sfinansować dalsze poszukiwania i zwiększyć zasięg akcji.
ZBIÓRKA

Apelujemy do wszystkich mieszkańców Brzegu i okolic o zachowanie czujności i wspieranie działań poszukiwawczych. Każdy, nawet najmniejszy szczegół, może okazać się kluczowy w odnalezieniu Krzysztofa Szrele. Zachęcamy do dalszego przekazywania wszelkich informacji pod numerem telefonu 47 86 33 403 lub numerem alarmowym 112 – mówi asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.

One thought on “Trwają poszukiwania 20-letniego Krzysztofa Szrele z Brzegu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *