Magiczny Cyrk Lewandowski wyrusza w drugi sezon! Występy rozpocznie w swojej rodzinnej miejscowości – w Brzegu

Tegoroczne widowisko to gratka dla fanów akrobatyki, ponieważ zobaczycie ewolucje na: zakręconej spirali, trapezie, szarfach oraz kole. Pojawi się multum magicznych numerów dla dzieci, młodzieży i dorosłych w wykonaniu finalisty programu Mam Talent. Swoim oryginalnym humorem oraz zdolnościami bawić będzie Klaun Pitter – absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku. W programie zobaczycie także akrobatkę znaną z TIKTOKA @lenacircusart, która zaprezentuje swój popisowy numer – jedyny w Polsce – jakim jest kręcenie hula hopami w powietrzu. Artystka jest uczestniczką tegorocznej edycji programu Mam Talent, której losy w telewizyjnym programie będzie można śledzić już od marca. Na najmłodszych czeka spotkanie z bajkowymi postaciami Barbie, Minionek oraz Człowiek Sprężyna.

Na premierowych występach w Brzegu wystąpi gość specjalny! Igor Gajewski – Mistrz Świata w Akrobatyce Napowietrznej 2023. Wraz z Kingą Niszwic zaprezentują pełen emocji duet akrobacji na sztrabatach.

Plac Drzewny
17.02 (sobota), godz. 14:00 oraz 17:00
18.02 (niedziela), godz. 13:00
Namiot ogrzewany

Organizator wydarzenia dla mieszkańców Brzegu przygotował atrakcyjną promocję. Bilety na premierowe programy kosztują tylko 35 zł!
Wejściówki można nabyć online
17 lutego, godz. 14:00 TUTAJ
17 lutego, godz. 17:00 TUTAJ
18 lutego TUTAJ

Kasa cyrku czynna będzie godzinę przed programem. Organizator informuje, że ze względu na ograniczoną liczbę miejsc pod namiotem, w przypadku dużego zainteresowania, bilety w stacjonarnej kasie mogę być niedostępne.

One thought on “Magiczny Cyrk Lewandowski wyrusza w drugi sezon! Występy rozpocznie w swojej rodzinnej miejscowości – w Brzegu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *