Koncert Piosenek Filmowych

Brzeskie Centrum Kultury zaprasza na Koncert Piosenek Filmowych. Jest to spektakl muzyczny, w którym wykonawcy zaprezentują różnorodne utwory pochodzące z filmów. To wyjątkowe wydarzenie przedstawią Zespół Wokalny Coda oraz Chórki.  Podczas koncertu piosenek filmowych, artyści wykonują popularne utwory, które stały się ikonicznymi dzięki swojemu wystąpieniu w filmach. Piosenki te często łączą się z emocjami, scenami oraz postaciami, które oglądaliśmy na ekranie.

Data: 12 oraz 13 kwietnia 2024
Godzina: 19:00
Miejsce: Duża Scena BCK

Bilety w cenie 25 zł dostępne w Kasie BCK oraz online TUTAJ


Podczas koncertu piosenek filmowych wykorzystane zostaną efekty wizualne, takie jak projekcje filmowe, oświetlenie i dekoracje sceniczne, aby wzmocnić atmosferę i przenieść publiczność do świata filmowego. Koncert kierowany jest zarówno do fanów filmów, jak i miłośników muzyki, ponieważ łączą w sobie obie te dziedziny sztuki. To doskonała okazja, aby przeżyć ponownie ulubione chwile z filmów i cieszyć się wykonaniem na żywo znanych piosenek.

Koncert piosenek filmowych to nie tylko doskonała rozrywka, ale także sposób na przypomnienie sobie niezapomnianych scen i emocji, które towarzyszyły nam podczas oglądania filmów.

Reżyseria koncertu i aranżacje: Przemysław Ślęzak

Produkcja, wizualizacje: Łukasz Oskar Michalak

Realizacja dźwięku: Robert Stępień

Realizacja światła, scenografia : Krzysztof Kowalczyk

4 thoughts on “Koncert Piosenek Filmowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *