„Manekin” ponownie na deskach BCK

Brzeskie Centrum Kultury wspólnie z artystami zaprasza na monodram „MANEKIN” w wykonaniu Anny Nowackiej.

Sobota (18 maja) oraz niedziela (19 maja), godz. 18:00, Mała Scena BCK
Bilety: 30 zł dostępne w kasie BCK oraz TUTAJ

O WYKONAWCY:

Anna NOWACKA od lat realizuje swoje pasje na scenie, na której prezentuje się wokalnie i aktorsko. Od wielu lat artystycznie związana z Brzeskim Centrum Kultury, gdzie najpierw występowała w Teatrze Dnia Niepowszedniego, później jako śpiewająca mama w spektaklu „Marzenie mam”, a następnie także wokalistka i aktorka w grupie „Antytemat Productions”. Jak sama wspomina: – „Zdarzyło mi się milion lat temu uczyć śpiewu w Opolskim Studio Piosenki”. Na swoim koncie ma też koncert w Londynie, gdzie wystąpiła z grupą The Few.

W trakcie koncertów i występów czaruje swoim magnetycznym wokalem oraz przyciąga interpretacją i wyrazem artystycznym. Jej mocnymi stronami są zdecydowanie sceniczna charyzma, ale też bardzo intymne i osobiste posługiwanie się słowem i muzyką.

Podczas koncertu, artystce towarzyszyć będą muzycy: Karol Maryszczak, Sebastian Nowacki oraz Jacek Zięba.

O SPEKTAKLU:

„Manekin” to ani recital, ani monodram…to możliwość spotkania, podsłuchania tego, co by było gdyby przypadkowy-przeznaczony do likwidacji – manekin damski zabrał głos w sprawach… ludzkich, na których pozornie się nie zna. Przedmiot w bezruchu zaczyna swój bieg przez słowa, atrapa bez uczuć tak wrażliwa na ludzkie życie, bez serca, a jednak całym sercem marząca…by choć na chwilę przed końcem stać się jednym z nas… Spotkanie ze słowem i dźwiękami hitów przełomu lat 90. i 2000 wypożyczonych, przearanżowanych na potrzebę postawienia nadwrażliwego manekina na scenie w obliczu kiczu.

BCK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *