„13 KRZESEŁ” – Spektakl Teatru Tańca

Brzeskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl Teatru Tańca BCK „13 krzeseł”, który odbędzie się na Dużej Scenie BCK w sobotę (25 maja) o godz. 18:00 i w niedzielę (26 maja) o godz. 17:00.

Spektakl przeznaczony dla widzów 13+
Bilety wstępu: 25 PLN – dostępne online TUTAJ

Bilety zakupić można także w kasie BCK. Rezerwacje telefoniczne: 774169986 (rezerwacje należy opłacić i odebrać w terminie 3 dni od ich złożenia. Brak opłaty oznacza automatyczne anulowanie rezerwacji).

O SPEKTAKLU: 

„13 krzeseł” to spektakl, który narzędziem gestu, słowa i tańca dotyka delikatnej i skomplikowanej konstrukcji człowieka nastoletniego. Dyptyk złożony jest z dwóch części o odmiennym nastroju odzwierciedlającym dualność mózgu i emocjonalności młodych osób. Celem konstrukcji jest skontrastowanie młodzieńczej radości z realną duchową pustką, która wkrada się w ich rzeczywistość za sprawą nieadekwatnych zachowań otoczenia. „13 krzeseł” to także realne historie młodzieży, które inspirują do refleksji nad światem, jaki zostawiamy tym młodym ludziom.

TWÓRCY:

Choreografia – Paulina Rutowicz i tancerki Able Dynamic Happy Dancers
Scenografia i reżyseria światła Krzysztof Kowalczyk
Realizacja dźwięku Robert Stępień
Backstage -Karol Szczepaniak

Produkcja: BCK 2024

WYRAŻAJĄ SIE W RUCHU I SŁOWIE:
Natalia Ferenczuk, Patrycja Janus, Kinga Świtoń, Ofelia Stępień- Rutowicz, Stefania Kawiak Aleksandra Kotwis, Karolina Micuła, Maja Borcuch, Lena Fiża, Martyna Sawicka, Nikola Adasik, Zosia Krupa

Brzeskie Centrum Kultury
Foto: Tomasz Fronckiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *