Piłkarze Stali Brzeg wznowili treningi

Trzecioligowi piłkarze brzeskiej Stali w czwartek (7.07) rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Na pierwszym treningu stawiło się 22 zawodników, w tym czterech testowanych. Z różnych względów zabrakło kilku osób, lecz nie zapowiada się, aby w żółto-niebieskiej ekipie doszło do poważniejszych zmian kadrowych. Zapowiadana jest stabilizacja i utrzymanie zdecydowanej większości składu, w tym kluczowych zawodników takich jak Damian Celuch, Dominik Bronisławski, Michał Kuriata czy Jakub Czajkowski.

W ramach przygotowań do nowego sezonu Stal rozegra pięć sparingów: trzy na własnym obiekcie (16.07 z Moto Jelczem Oława, 22.07 z Polonią Nysa i 30.07 z Pogonią Nowe Skalmierzyce) oraz dwa na wyjeździe (13.07 z Fortuną Głogówek i 27.07 z Ruchem Zdzieszowice).

Poznaliśmy już również terminarz rozgrywek III ligi w sezonie 2022/23. Brzeska Stal zainauguruje sezon 6 sierpnia, kiedy to na własnym stadionie podejmie rezerwy Chrobrego Głogów. Tydzień później podopieczni Marcina Nowackiego na wyjeździe zagrają z drugą drużyną Górnika Zabrze.

330 thoughts on “Piłkarze Stali Brzeg wznowili treningi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *