Trwa dobór do służby w Policji

Rekrutacja do służby w Policji cały czas trwa. Wśród młodych brzeżan na pewno są tacy, którzy chcieliby spróbować czegoś nowego lub dopiero startują w życie zawodowe. Dla nich mamy naszą ofertę służby w Policji. To praca dla osób, które chcą nieść pomoc drugiemu człowiekowi, realizować się w formacji umundurowanej i posiadać stabilne zatrudnienie. Ciekawa praca, szeroki wachlarz szkoleń i możliwość awansu czekają na Ciebie. W tym roku pozostał jeszcze 1 termin przyjęć do służby w Policji. Natomiast na 2023 r. Komendant Główny Policji wyznaczy nowe terminy. Czekamy na Was w Komendzie Powiatowej Policji w Brzegu.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak wygląda służba w mundurze, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie twoje pytania. Przybliżymy, jak wygląda służba policjantów prewencji, drogówki i kryminalnych. Postaramy się rozwiać twoje wątpliwości. Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny z Zespołem ds. Kadr i Szkolenia KPP w Brzegu pod nr 47 86 334 68. Można również przyjść i osobiście zapytać o służbę w naszych szeregach. Każdy może również skontaktować się z Zespołem Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Opolu pod nr 47 86 42 150 i 47 86 42 151.

Służba w Policji jest dla ludzi, którzy chcą nieść pomoc drugiemu człowiekowi i realizować się w formacji umundurowanej. Każdy, kto zdecyduje się na taką ścieżkę zawodową, może liczyć na stabilne zatrudnienie, wysoki poziom nauczania i możliwość doskonalenia zawodowego i awansu. Policjanci mają również prawo do dodatkowych świadczeń takich jak dofinansowanie urlopu, zwrot kosztów dojazdu czy ekwiwalent za umundurowanie. To także możliwość przejścia na emeryturę po 25 latach służby. Zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony BIP KPP Brzeg, pod tym linkiem dowiesz się więcej o procesie rekrutacji i pobierzesz niezbędne dokumenty.

Terminy przyjęć do służby w Policji na 2022:
– 29 grudnia

Służbę w Policji może pełnić:
– obywatel polski o nieposzlakowanej opinii;
– który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;
– korzystający z pełni praw publicznych;
– posiadający co najmniej średnie wykształcenie;
– posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych;
– podległy szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować.

163 thoughts on “Trwa dobór do służby w Policji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *