Brzeskie Halowe Mistrzostwa Przedszkolaka

Sportowa rywalizacja, młode talenty na boisku i mnóstwo emocji. W Brzegu odbyły się Halowe Mistrzostwa Przedszkolaka. Organizatorem wydarzenia, które objął swoim patronatem Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu, jest Klub Sportowy Masters Brzeg. To III edycja tej imprezy, która wraca po przerwie związanej z pandemią.

31 marca w Hali Sportowej przy ulicy Oławskiej odbyły się III Brzeskie Halowe Mistrzostwa Przedszkolaka. Burmistrz Jerzy Wrębiak przywitał młodych zawodników, życząc im powodzenia. Następnie, wspólnie z Wicewojewodą Opolskim Tomaszem Witkowskim, oficjalnie otworzyli Mistrzostwa. Do rywalizacji przystąpiły wszystkie brzeskie przedszkola. Mali sportowcy dzielnie walczyli o medale i puchar dla drużyny. Nagrodzona została reprezentacja każdego z przedszkoli!

Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu nie krył radości z tego, że impreza powróciła do kalendarza sportowego w naszym mieście. Pogratulował dzieciom wysokiego poziomu rozgrywek i sporych umiejętności, którymi mogą się pochwalić na boisku, a organizatorom – ciekawej inicjatywy, która została podjęta już po raz trzeci.

UM Brzeg

374 thoughts on “Brzeskie Halowe Mistrzostwa Przedszkolaka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *