Dotlenieni posadzą 1000 drzew w Prędocinie. To efekt imprezy sportowo-ekologicznej DotlenieniRun

W marcu w Skarbimierzu Osiedle odbył się bieg Dotlenieni Run – Drzewo i Woda 2023. Jego organizator (start-up Dotlenieni.org) zobowiązał się do zasadzenia jednego drzewa za każdego uczestnika tego wydarzenia. W najbliższą sobotę (29 kwietnia) obietnica ta zostanie spełniona.

Dotlenieni zapraszają wszystkich uczestników biegu, a także wszystkich, którzy chcą zaangażować się w działania na rzecz środowiska poprzez sadzenie nowych drzew, do miejscowości Prędocin. Na terenie Nadleśnictwa Brzeg, które jest współorganizatorem tego wydarzenia, zostanie zasadzonych aż 1 000 drzew, czyli ponad dwa razy tyle, ile „wybiegali” zawodnicy DotlenieniRun!

Akcja odbywać się będzie w godzinach 10:00-14:00. Na miejscu na uczestników czekać będą rękawice robocze, szpadle i sadzonki, które w przyszłości zamienią się w dorodne drzewa produkujące tlen i oczyszczające powietrze ze spalin.

Jeśli chcecie się wybrać na wspólne sadzenie drzew, to pamiętajcie o tym, aby ubrać się odpowiednio do panujących warunków atmosferycznych i rodzaju pracy. Jeśli pogoda na to pozwoli, warto przyjechać na miejsce rowerem.

Osoby, które chcą wziąć udział w akcji sadzenia drzew, proszone są o zgłaszanie się mailowo na adres hello@dotlenieni.org. Grupy zorganizowane powinny też przesłać informację o liczbie uczestników.
Szczegóły dotyczące akcji znaleźć można na Facebooku Dotlenieni.org.

179 thoughts on “Dotlenieni posadzą 1000 drzew w Prędocinie. To efekt imprezy sportowo-ekologicznej DotlenieniRun

  1. Быстровозводимые строения – это актуальные конструкции, которые отличаются великолепной быстротой возведения и гибкостью. Они представляют собой сооружения, состоящие из предварительно произведенных элементов или же блоков, которые способны быть скоро собраны на районе стройки.
    Стоимость здания из сэндвич панелей владеют гибкостью также адаптируемостью, что позволяет легко изменять а также модифицировать их в соответствии с пожеланиями покупателя. Это экономически выгодное и экологически стабильное решение, которое в последние годы заполучило широкое распространение.

  2. Сегодня я наткнулся на сайт caso-slots.com и был приятно удивлен. Здесь собраны все популярные казино и даже есть список тех, где можно получить бонус на первый депозит. Ожидание игры наполняет меня азартом!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *