Zdrowe śniadanie, które dotrze prosto pod Twoje drzwi lub do miejsca Twojej pracy

Śniadanie to pierwszy, a dla wielu również najważniejszy posiłek podczas dnia. Dostarcza nam energii i składników odżywczych na pierwsze godziny funkcjonowania. Zdarzają się jednak osoby, które zapominają o śniadaniu lub traktują je jako konieczność i jedzą to, co akurat jest pod ręką. Brak śniadania oznacza jednak obniżoną koncentrację, ospałość i zmniejszoną efektywność w pracy lub szkole.

Warto zadbać o to, aby zjeść rano coś zdrowego, pożywnego, a przy tym smacznego. Niestety wielu osobom brakuje na to czasu. Ten problem postanowiła rozwiązać firma Fit-Morning, która działa na terenie powiatu brzeskiego. Od poniedziałku do piątku Fit-Morning dostarcza wczesnym rankiem posiłki do domów i miejsc pracy. Są one przygotowywane nocą, więc trafiają do klientów w stu procentach świeże.

O tym, jak zaczęła się ta działalność, opowiada właściciel firmy – Sebastian Rachwalski:
Któregoś dnia pojawiła się propozycja, aby zacząć lepiej przyglądać się temu, co jemy na śniadanie, bo przecież jest to bardzo istotna sprawa, zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Szybko okazało się, że da się przyrządzać posiłki zdrowe, składające się ze świeżych składników, a przy tym pożywne i po prostu bardzo smaczne. Zacząłem wraz z żoną i dziećmi poszerzać nasze menu o kolejne kanapki, sałatki i owsianki, aż wyszło na to, że mamy większy wybór niż niejedna restauracja. Nasze śniadania posmakowały również znajomym i rodzinie. Padła zatem propozycja, żeby założyć firmę i dowozić posiłki do domów.

Tak właśnie powstało Fit-Morning. Oczywiście nie od razu. Najpierw trzeba było skonsultować wszystkie przepisy z profesjonalną dietetyczką, aby upewnić się, że każdy z nich może z powodzeniem stać się częścią dobrze zbilansowanej diety. Później przyszedł czas na przygotowanie infrastruktury i zakup niezbędnego sprzętu. Jeszcze później kolejne wyzwania – analiza rynku, tworzenie strony internetowej, reklama. Wreszcie rozpoczęcie działalności.

Obecnie firma działa na pełnych obrotach, dowożąc śniadania nie tylko do domów, ale również do wielu firm, w tym tych zatrudniających setki pracowników. Oferta jest cały czas rozbudowywana, a Fit-Morning konsekwentnie stawia na produkty lokalne i naturalne, niezawierające żadnej chemii. Dzięki temu klienci otrzymują zdrowe, pożywne i smaczne posiłki.

Istotne jest również to, że śniadania od Fit-Morning są przygotowywane zgonie z zasadami zdrowego żywienia. Istotną rolę odgrywają makroskładniki, czyli podstawowe elementy diety, takie jak węglowodany, tłuszcze czy białka. Zdrowe śniadanie nie może opierać się tylko na jednym z tych elementów, powinno zawierać je wszystkie.

Aby zamówić śniadanie od Fit-Morning, wystarczy wejść na stronę internetową www.fit-morning.pl i złożyć zamówienie. Następnego dnia trafi ono prosto pod drzwi zamawiającego (do godz. 6:00) lub do miejsca jego pracy (do godz. 9:00). Dostępna jest również opcja abonamentu, dla osób, które chcą regularnie otrzymywać swoje zdrowe posiłki.

Oferta Fit-Morning zawiera obecnie rozmaite kanapki, sałatki, owsianki, desery śniadaniowe, soki oraz smoothies. Każdy może zatem znaleźć coś idealnego dla siebie.

Jeśli zatem chcecie zagwarantować sobie zdrowe i smaczne śniadania dostarczane od poniedziałku do piątku prosto pod Wasze drzwi, to koniecznie spróbujcie posiłków przygotowywanych przez Fit-Morning. Nie bez powodu przecież mówi się, że śniadanie to najważniejszy posiłek podczas całego dnia.

318 thoughts on “Zdrowe śniadanie, które dotrze prosto pod Twoje drzwi lub do miejsca Twojej pracy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *