Wartościowa edukacja w Publicznym Przedszkolu nr 7

Przedszkole to wstęp do świata edukacji, w bezpiecznym i inspirującym dla dziecka otoczeniu. Tu wszystko się zaczyna – zdobywanie wiedzy, budowanie relacji z ludźmi. Kadra Publicznego Przedszkola nr 7 dba o rozwój kompetencji społecznych i osobistych maluchów oraz wzmacnia ich odporność psychiczną. Działania te podejmowane są w związku z realizacją w swojej placówce programu pn. „Wartościowe Przedszkola”. 11 maja miało miejsce podsumowanie tego trzyletniego przedsięwzięcia. W wydarzeniu wziął udział Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

Dobre przedszkole to miejsce przyjazne dzieciom i rodzicom, stwarzające warunki wszechstronnego rozwoju oraz dające wsparcie w roli wychowawczej. Otwarte na potrzeby dzieci, rodziców i środowiska. Podczas „Święta Wartości” kadra PP 7 podsumowała 3 lata programu w swoim przedszkolu, który realizowany był w ramach planu rozwoju oświaty Gminy Brzeg.

W spotkaniu wzięli również udział zastępca Burmistrza Tomasz Filipkowski, kierownik Biura Oświaty Elżbieta Ochmańska-Jurkowska, współautorka programu rozwojowego „Wartościowe przedszkola” – Zofia Domaradzka-Grochowalska, a także nauczyciele, opiekunowie, zaproszeni artyści i rada rodziców.

UM Brzeg

161 thoughts on “Wartościowa edukacja w Publicznym Przedszkolu nr 7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *