Kolejka elektryczna już niebawem w Brzegu

W mediach społecznościowych Urzędu Miasta w Brzegu pojawiła się informacja dotycząca kolejki elektrycznej, która już niedługo ma się pojawić w mieście. W informacji czytamy:

Kolejki elektryczne służą do transportu rekreacyjnego osób. Są bezpieczne i zaprojektowane z myślą o użytkowaniu w parkach czy ogrodach zoologicznych. Przejazd taką kolejką pozwala uczestnikom przenieść się w niesamowity klimat dawnych lokomotyw parowych. Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu spotkał się z przedstawicielem firmy DRAGO, aby ustalić szczegóły współpracy.

Reprezentant firmy przedstawił ofertę przejazdu kolejką, która została zaprojektowana i ręcznie wykonana w Kanadzie. Wzorowana na amerykańskim pociągu z XIX wieku, z wiernie odwzorowanymi kształtami i detalami. Już niebawem brzeżanie będą mogli skorzystać z tej wyjątkowej atrakcji – przejazdu kolejką elektryczną! O szczegółach poinformujemy Państwa niebawem.

W spotkaniu udział wzięły również: Kierownik Biura Urbanistyki i Ochrony Środowiska Joanna Dubas wraz z pracownikiem biura Weroniką Korf oraz Marta Rudyk z Biura Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *