SmerfDzilla i inne potwory. Za nami brzeski zlot Car Audio

W sobotę (12 sierpnia) na pl. Drzewnym w Brzegu odbył się zlot Car Audio zorganizowany przez BBB AUDIO i Kaktusso – Twój Klimat, a także zawody na najgłośniejsze audio poprowadzone przez 2 Loud 4 You – Artur Wasilik (który jest mistrzem Polski w tej konkurencji).

Na zawodach zobaczyć można było kilkanaście aut wyposażonych w absolutnie niesamowite nagłośnienie. Rywalizacja była zacięta, a na podium znaleźli się:

1. Damian Dębski – VW Passat 162.54 dB.
2. Michał Gogol – VW Caddy 161,44 dB.
3. Tuti – Golf 4 159.74 dB.

Aby dowiedzieć się więcej o car audio, postanowiliśmy zadać kilka pytań wspomnianemu już wcześniej Arturowi Wasilikowi z 2 Loud 4 You.

Od kiedy zajmujesz się car audio i od czego zaczęła się fascynacja połączeniem motoryzacji z dźwiękiem?

Zaczęło się chyba tak, jak w większości przypadków, czyli od pasji. Od kiedy pamiętam, zawsze interesowałem się muzyką. Zanim kupiłem pierwszy samochód, nagłośnienie do niego czekało już u mnie w pokoju. To, co było sposobem na życie i moim hobby, przerodziło się w pracę osiem lat temu. Od tego czasu utwierdzam się w tym, że robię to, co kocham i z pewnością mam zamiar rozwijać się w tym kierunku.

Skąd pomysł na to, żeby z passata w pastelowych barwach uczynić wizytówkę firmy?

Nasz passat, pieszczotliwie nazywany „SmerfDzillą”, to trzeci duży projekt reklamujący firmę. Każde z aut przekraczało 160 dB. i było obłędnie głośne. Tym razem chodziło też o to, żeby samochód zwracał na siebie uwagę i powodował uśmiech na twarzach przechodniów. Właśnie dlatego pomalowany został na jasno-niebieski kolor i ozdobiony aerografem z postaciami pochodzącymi ze znanej bajki dla dzieci. W aucie jest ponad 30 000 wat prawdziwej mocy. Wszystko zostało przygotowane z myślą o bardzo głośnym graniu z otwartymi drzwiami, przy zachowaniu dobrej jakości dźwięku.

Kim są klienci korzystający z oferty Twojej firmy?

Odpowiadając na to pytanie, moglibyśmy napisać naprawdę długą historię, bo wbrew pozorom nie tylko młode osoby lubią konkretne brzmienie w samochodzie. Klienci przyjeżdżają do nas praktycznie z całej Europy. Wykonujemy bezkompromisowe, duże projekty, ale spełniamy również te mniejsze marzenia. Odwiedzają nas osoby w każdym wieku i wykonujący najróżniejsze zawody. Jest jednak jeden wspólny mianownik… wszyscy kochają motoryzację i samochody tak mocno, jak my sami.

BBB Audio już teraz zapraszana na kolejną edycję imprezy, która odbędzie się za rok. Z pewnością zobaczymy na niej jeszcze więcej niesamowitych samochodów.

Nie zapomnijcie też odwiedzić facebook’owego profilu 2 Loud 4 You, gdzie śledzić można najnowsze projekty car audio.

***

Dziękujemy burmistrzowi Brzegu Jerzemu Wrębiakowi za zgodę na zorganizowanie imprezy i patronat. Podziękowania kierujemy również do naszego partnera Artura Wasilika z 2 Loud 4 You za przybycie na imprezę, zaprezentowanie swojego projektu SmerfDzilli, świetne nagrody oraz poprowadzenie zawodów.

Dziękujemy Kaktusso – Twój klimat Marcin Kucharski za ufundowanie niesamowitych statuetek oraz wykonanie zbiórki, która miała na celu wsparcie naszego brzeskiego schroniska „Przytul Psisko”.

Licytacja, która miała się odbyć podczas imprezy, zostanie przeprowadzona online przez firmę Kaktusso w najbliższym czasie.

BBB Audio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *