Plac zabaw sprawnościowy przy ulicy Wyszyńskiego już gotowy

16 sierpnia zakończono i odebrano prace na terenie gminnego placu zabaw przy ul. Wyszyńskiego. Inwestycja została zrealizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego Brzegu na 2023 rok. Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu podkreśla, że zapewnienie dzieciom nowoczesnych i bezpiecznych miejsc do zabawy to jeden z priorytetów brzeskiego samorządu.

Projekt pn. „Plac zabaw sprawnościowy. Doposażenie placu zabaw przy ulicy Wyszyńskiego” otrzymał w głosowaniu mieszkańców Brzegu najwyższą liczbę punków w zakresie projektów inwestycyjnych. Prace związane z realizacją projektu rozpoczęły się 25 lipca, a zakończyły 14 sierpnia 2023 roku.

Na terenie istniejącego gminnego placu zabaw zamontowano zestaw sportowo-sprawnościowy firmy NOVUM. Nowe urządzenie zabawowe składa się z podestów kwadratowych, przejść tubowych, równoważni, przeplotni linowych, grzybków sprawnościowych, przeplotni linowych oraz drążków do podciągania.

Plac zabaw został doposażony w nowoczesny zestaw dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Jest bezpieczny i umożliwia dzieciom aktywne spędzanie czasu. Staramy się, aby wszystkie place zabaw na terenie Brzegu były systematycznie remontowane lub doposażane – mówił Burmistrz Jerzy Wrębiak, który oglądał dzisiaj nowe urządzenia wraz z Joanną Starostą – pracownikiem Biura Urbanistyki i Ochrony Środowiska.

UM w Brzegu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *