Święty Mikołaj z wizytą w ZSB

Tradycyjnie ubieranie choinek, przystrojenie szkoły, piękna tradycyjna szopka i wyczekiwanie na tego, który co roku 6 grudnia odwiedza naszych uczniów – św. Mikołaja. Ta wizyta zawsze i dla każdego niesie wiele radości, ale przypomina również, jak ważna jest ludzka dobroć, życzliwość i wrażliwość.

Mikołaj i jego pomocnice Mikołajki odwiedziły wszystkich uczniów w każdej klasie i wszystkim wręczyli słodkie niespodzianki. Przyznać trzeba, że prezenty również otrzymali nauczyciele – czyli zasłużyli? Wiadomo!

Niesamowita magiczna atmosfera rozeszła się po całej szkole. Las choinek, które dostarczyli Kornel Stodoła (2 TSP), Paweł Kutarba, Patryk Rabczak, Eryk Kociubi i Radek Golonka z 5 RSP spowodował niesamowitą atmosferę i rozniósł przepiękny zapach prawdziwego świerku – co przypomina nam, że coraz bliżej święta.

Jedno Mikołajkowe święto, a tyle atrakcji, które przygotował Samorząd Uczniowski, który zaprosił do „Mikołajkowego tańca”. A potem wspólne zdjęcia, miłe słowa i na koniec inna niż wszędzie „Belgijka” w rytmie piosenki Guzowianki – „Ech Poleczko”.

Pamiętajmy, warto wierzyć w Mikołaja! Bo Mikołaj jest niezawodny, wszak składał wizyty naszym dziadkom, naszym rodzicom, więc ta tradycja pozwala nam wierzyć, że w życiu pewne rzeczy są niezmienne.

ZSB w Brzegu

7 thoughts on “Święty Mikołaj z wizytą w ZSB

  1. This blog is definitely rather handy since I’m at the moment creating an internet floral website – although I am only starting out therefore it’s really fairly small, nothing like this site. Can link to a few of the posts here as they are quite. Thanks much. Zoey Olsen

  2. Attractive section of content. I just stumbled upon your website and in accession capital to assert that I get in fact enjoyed account your blog posts. Anyway I will be subscribing to your augment and even I achievement you access consistently quickly.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *