Elfy na lodzie? Świąteczna Iluminacja Brzegu już w najbliższą niedzielę!

Czas rozpocząć sezon świąteczny z Mondelez Polska

Elfy na lodzie? Tego w Brzegu jeszcze nie było! Już 17 grudnia br. o godz. 15:00 mieszkańcy naszego miasta będą mogli przenieść się do bajkowej krainy, w której piruety na łyżwach wykona cała ekipa pomocników świętego Mikołaja! Na popołudnie pełne atrakcji zaprasza firma Mondelez Polska, która wraz Urzędem Miasta Brzeg i Brzeskim Centrum Kultury już od 2009 inauguruje bożonarodzeniowy sezon pod szyldem „Świątecznej Iluminacji Brzegu”.

Program Świątecznej Iluminacji Brzegu jak zwykle nas zaskoczy. Plac przy Brzeskim Centrum Kultury zamieni się w lodowisko miejskie, które w ubiegłym sezonie cieszyło się ogromną popularnością wśród mieszkańców. Na tafli zobaczymy profesjonalnych łyżwiarzy – to oni wprowadzą uczestników wydarzenia w niezwykły, bożonarodzeniowy klimat, prezentując rewię na lodzie zatytułowaną „Elfie sztuczki”. Będzie Oskar, piernikowy ludek, który marzy o tym, by dołączyć do załogi świętego Mikołaja oraz pełna przygód
i nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieść. Czy święta się odbędą? Czy dzieci dostaną prezenty? Tego dowiemy się już niebawem, ale dziś zdradzić możemy, że zobaczycie widowisko, jakiego jeszcze w naszym mieście nie było! Przepiękna choreografia, wyjątkowe kostiumy i popisy łyżwiarstwa na najwyższym poziomie będą doskonałym pretekstem, by zacząć wspólne odliczanie do świąt w towarzystwie uroczych elfów.

Nie zabraknie oczywiście Motocyklowej Parady Mikołajów, występów artystycznych na scenie, gwiazdkowych konkursów, animacji z ulubieńcami dzieci – krową Milką i misiem Lubisiem oraz słodkich degustacji, które już od 14 lat zapewnia Mondelez Polska, właściciel fabryki wyrobów czekoladowych
w Skarbimierzu. Będzie można porozmawiać z pracownikami firmy, a nawet zobaczyć jak wygląda praca
w fabryce, z bliska. Kulminacją wieczoru będzie rozświetlenie ulicy Długiej, tym razem prosto z lodowej tafli, które sprawi, że Brzeg jak co roku stanie się najbardziej magicznym punktem na mapie regionu, a blask starówki umilać będzie spacery przez cały zimowy czas.

Organizatorem wydarzenia jest Brzeskie Centrum Kultury, które we współpracy z Urzędem Miasta Brzeg oraz firmą Mondelez Polska od 2009 roku uroczyście rozświetla miasto tysiącami światełek.

3 820 thoughts on “Elfy na lodzie? Świąteczna Iluminacja Brzegu już w najbliższą niedzielę!

  1. When I originally commented I clicked the „Notify me when new comments are added” checkbox and now each time a comment is added I get three emails with the same comment. Is there any way you can remove me from that service? Thanks a lot!