Uczniowie ZSB poznawali zalety wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości w Centrum Szkoleniowym INNOVATION PARK

Uczniowie klas 3 i 4 technikum z Zespołu Szkół Budowlanych w Brzegu wzięli udział w warsztatach dotyczących wirtualnej rzeczywistości, które odbyły się w nowoczesnym Centrum Szkoleniowym INNOVATION PARK, działającym pod szyldem Klastra Edukacyjnego „INVEST in EDU”.

Młodzież wraz z wychowawcami miała okazję uczestniczyć w wykładzie na temat działalności strefy, pokazie spawania na spawarce z rozszerzoną rzeczywistością i prezentacji drukarki 3D. Druga grupa uczniów poznawała zalety technologii VR i zdobywała nową wiedzę w warsztacie samochodowym.

Warsztaty były dla uczniów szansą na przyjrzenie się pracy w najnowocześniejszym centrum szkoleniowym w regionie i oswojenie się z technologią VR, która pozwoliła im na wczucie się w rolę operatorów maszyn i urządzeń przemysłowych.

Dla uczniów, którzy odwiedzili Centrum Szkoleniowe INNOVATION PARK, była to wspaniała lekcja, podczas której na własne oczy mieli okazję zobaczyć, w jaki sposób można wykorzystać nowoczesną technologię w pracy.

Foto: ZSB w Brzegu

3 781 thoughts on “Uczniowie ZSB poznawali zalety wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości w Centrum Szkoleniowym INNOVATION PARK

  1. I would like to thank you for the efforts you have put in writing this blog. I am hoping the same high-grade website post from you in the upcoming also. Actually your creative writing abilities has encouraged me to get my own site now. Actually the blogging is spreading its wings fast. Your write up is a good example of it.

  2. Although I naturally enjoy your website, I would like to point out that you need to check the spelling of a few of your postings. There are a number of them that are riddled with spelling errors, and to tell you the truth, I find it really annoying. On the other hand, I will definitely come back again in the soon future.