Młody mężczyzna może trafić do więzienia za liczne kradzieże i włamania

Kilka dni temu w nocy policjanci z Grodkowa otrzymali zgłoszenie o ujęciu mężczyzny podejrzewanego o włamanie do sklepu spożywczego. Ze zgłoszenia wynikało, że zatrzymali go pracownicy firmy monitorującej obiekt. Dzięki ich szybkiej reakcji mężczyzna trafił w ręce policjantów.

Funkcjonariusze, którzy zajęli się sprawą, zatrzymali podejrzewanego i przewieźli do policyjnych aresztów. Łupem 22-latka był przede wszystkim alkohol, wyroby tytoniowe i słodycze. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. W organizmie miał 1 promil alkoholu. W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że podejrzewany może mieć związek z innymi przestępstwami w mieście. To między innymi włamania do sklepów i domów, a także do automatów na myjni samochodowej. W jego zainteresowaniu był przede wszystkim alkohol, wyroby tytoniowe i pieniądze. Łączne straty, jakie spowodował, to blisko 15 000 złotych.

Mieszkaniec gminy Grodków usłyszał łącznie 9 zarzutów. Dotyczą one przede wszystkim kradzieży i włamań. Do przestępstw się przyznał. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

KPP w Brzegu

2 thoughts on “Młody mężczyzna może trafić do więzienia za liczne kradzieże i włamania

  1. I loved even more than you will get done right here. The picture is nice, and your writing is stylish, but you seem to be rushing through it, and I think you should give it again soon. I’ll probably do that again and again if you protect this hike.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *