Karnawałowe szaleństwa w Lipkach

Czas karnawału lub zapusty to okres szaleństw, zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw. Rozpoczyna się w dniu Trzech Króli, a kończy we wtorek przed Środą Popielcową, która oznacza początek wielkiego postu i oczekiwania na Wielkanoc. Ponieważ karnawał jest ściśle kojarzony z tańcami i w tym roku zdecydowaliśmy się na kontynuowanie naszego balu karnawałowego dla najmłodszych mieszkańców Lipek.

Zabawa odbyła się 13 stycznia w balonie sportowym Szkoły Filialnej w Lipkach, której serdecznie dziękujemy za użyczenie pomieszczeń do organizacji tego przedsięwzięcia. Członkowie Koła Inicjatyw Lokalnych w Lipkach zamienili się w prawdziwy zespół animatorów. Kamila Pupka była odpowiedzialna za całokształt zabaw i gier podczas imprezy, Monika Wróż i Iwona Woźniak obsługiwały sekcję warkoczy, Agnieszka Golonka i Karolina Czoch tworzyły niesamowite malowidła na twarzach, a Marta Filipowska zamieniła się w lokalną tatuażystkę.

Atmosfera imprezy okazała się niesamowitą przygodą. Frekwencja jak zwykle na wysokim poziomie, humor dopisywał, stroje okazały się na tyle różnorodne, że nagle zrobiło się kolorowo i bajecznie. Podczas zabaw odwiedziła nas nasza maskotka – Pszczółka, która z przyjemnością pozowała do zdjęć i bawiła się z dziećmi. Na samym końcu wszyscy zostali nagrodzeni za kreatywność, zabawę i obecność.
Dopiero co zakończyła się tegoroczna zabawa, a już czekamy na kolejną…

Prezes Koła Inicjatyw Lokalnych w Lipkach
Agnieszka Golonka

2 thoughts on “Karnawałowe szaleństwa w Lipkach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *