Casting do Musicalu „Cat Power”

„Cat Power” to magiczny musical, który przeniesie Was do tajemniczego świata kotów, pełnego niesamowitych przygód i emocjonujących melodii. Jeśli kochasz muzykę, taniec i aktorstwo, to jest doskonała okazja, aby dołączyć do naszego zespołu i wystąpić na wielkiej scenie! Musical w reżyserii i choreografii Pauliny Rutowicz w oprawie wokalnej przygotowanej przez Aleksandrę Ofmańską-Kowalczyk.

Czekamy na osoby w wieku 8-18 lat, które posiadają pasję do muzyki i teatru. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym aktorem, utalentowanym wokalistą czy utrzymujesz w tajemnicy swoje ukryte talenty, zapraszamy Cię do wzięcia udziału w naszym castingu.

TERMINY CASTINGÓW:

Role Drugoplanowe (potrafisz tańczyć, zagrać rolę): 03.02.2024, godzina 10.00-13.00

Tancerze (tańczysz na średniozaawansowanym lub zaawansowanym poziomie, masz wyrazistą osobowość): 03.02.2024, godzina 14.00-17.00

Role Pierwszoplanowe (potrafisz tańczyć, zagrać rolę, zaśpiewać, jesteś urodzonym artystą): 17.02.2024, godzina 11:00-14:00

Ważne jest, abyś był pełen energii, zaangażowania i otwartości na nowe wyzwania. Nasz zespół profesjonalistów będzie Cię wspierał i pomagał rozwijać talent.

Zgłoszenia przyjmujemy do 01.02.2024 na adres mailowy: paulina.rutowicz@bck-brzeg.pl

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zgłaszania się na casting! Jeśli chcesz odkryć swoje talenty sceniczne i być częścią niezapomnianego musicalowego doświadczenia, nie możesz przegapić tej okazji.

Dołącz do nas w „Cat Power” i razem stwórzmy niezapomnianą muzyczną podróż!

Brzeskie Centrum Kultury

One thought on “Casting do Musicalu „Cat Power”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *