Inauguracja gry edukacyjnej „Koła i gąsienice” w ZSB

Kapitan Paweł Romek, oficer wychowawczy 1. Pułku Saperów w Brzegu, jest autorem edukacyjnej gry „Koła i gąsienice”, która swoją inaugurację miała 2 lutego w klasach mundurowych ZSB w Brzegu.

„Koła i gąsienice” to edukacyjna gra karciana o ciężkim sprzęcie na wyposażeniu Wojska Polskiego. W trakcie rozgrywki gracze zagrywają pojazdy wojsk lądowych przy pomocy kart akcji, zdobywając jednocześnie wiedzę z zakresu: przebiegu modernizacji sprzętu wojskowego na przestrzeni kilkudziesięciu lat, podstawowych danych taktyczno-technicznych sprzętu wojsk zmechanizowanych – czytamy w instrukcji gry.

Gra zapewni Wam zarówno świetną zabawę, jak i pozwoli poznać wiele ciekawych faktów na temat pojazdów wojsk lądowych – mówił kap. Paweł Romek.

Gra skierowana jest zarówno do żołnierzy zawodowych, jak i wszystkich miłośników gier. Do tych miłośników, już to wiemy, zaliczają się na pewno dwie klasy mundurowe, które miały przyjemność zagrania po raz pierwszy. Super gra – mówili uczniowie technikum spedytora. Możemy jeszcze raz zagrać – dodawali następni. Wieści o grze, szybko się rozeszły po szkole i kolejni uczniowie zgłaszają się, by także zagrać.

Dziękujemy kapitanowi Pawłowi Romkowi za świetną pomoc, również dydaktyczną. Można powiedzieć – czekaliśmy i się doczekaliśmy, tym bardziej jesteśmy ogromnie wdzięczni.

Grę można kupić TUTAJ

Monika Wojciechowska
ZSB w Brzegu

One thought on “Inauguracja gry edukacyjnej „Koła i gąsienice” w ZSB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *