Grodków: kontynuacja remontu dróg

Mieszkańcy oraz użytkownicy lokali przy ul. Reymonta, ul. Grunwaldzkiej oraz ul. Jagiełły w Grodkowie
Uprzejmie informujemy, że Gmina Grodków rozpoczęła realizację zadania pn. „Remont układu komunikacyjnego na zapleczu rynku w Grodkowie” w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Zadanie remontowe przewiduje remont nawierzchni oraz chodników przy ul. Reymonta, ul. Grunwaldzkiej oraz ul. Jagiełły w Grodkowie. Prowadzenie robót budowlanych będzie wymagało czasowego zamknięcia i wyłączenia z ruchu remontowanych odcinków dróg. Razem z wykonawcą czynimy wszelkie starania, aby uciążliwości związane z utrudnieniami w ruchu były jak najmniejsze, ale ze względu na zakres robót nie da się całkowicie uniknąć ograniczeń w ruchu kołowym i pieszym.

Według uzgodnień z wykonawcą, w drugiej połowie marca oraz w kwietniu bieżącego roku mają być prowadzone prace na ul. Jagiełły. Od maja do połowy czerwca planowane są roboty na ul. Grunwaldzkiej, a ul. Reymonta (według wstępnego harmonogramu) ma być remontowana w drugiej połowie czerwca i w lipcu.

Po wykonaniu rozpoczętego remontu nawierzchnia dróg oraz chodników w centrum miasta będzie w dobrym stanie technicznym, co zwiększy bezpieczeństwo użytkowników korzystających z sieci drogowej. Polepszy się również dostępność komunikacyjną mieszkańców oraz osób korzystających z lokali użytkowych i publicznych w centrum Grodkowa.

Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość i z góry przepraszamy za utrudnienia, które powstaną w trakcie prowadzenia robót budowlanych.

Tekst i foto: UM Grodków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *