Piłkarze Stali wracają na brzeski stadion. Dziś zagrają mecz z Victorią

Nasi zawodnicy po kilku miesiącach przerwy i trzech wyjazdowych meczach z rzędu wracają na Stadion Miejski w Brzegu. Ich rywalem, w spotkaniu 18. kolejki IV ligi opolskiej, będzie zespół zajmujący obecnie 7. miejsce w tabeli – Victoria Chróścice.

Sytuacja w tabeli IV ligi wygląda bardzo ciekawie. W samej czołówce różnice pomiędzy drużynami wynoszą zaledwie jeden punkt, a już w tej kolejce lider – Małapanew Ozimek zmierzy się z Ruchem Zdzieszowice. Za tydzień z kolei w Ozimku zagrają brzeżanie, a więc jedno jest pewne – czekają nas kolejne przetasowania w górnej części stawki.

Stalowcy obecnie zajmują 3. miejsce w tabeli, tracąc do lidera dwa oczka. Victoria Chróścice jest na 7. miejscu. Sobotni przeciwnicy żółto-niebieskich rundę wiosenną rozpoczęli przeciętnie – wygraną 2:1 z ligowym outsiderem, Pogonią Prudnik zapewnili sobie dopiero w ostatniej minucie, z kolei przed tygodniem ulegli Polonii Nysa aż 0:4.

Jesienią zawodnicy z Brzegu pokonali Victorię Chróścice 3:1, a jak będzie tym razem, przekonamy się już w sobotnie popołudnie. Mecz Stal Brzeg – Victoria Chróścice zostanie rozegrany jutro, 23 marca 2024 r. o godzinie 15:30 na Stadionie Miejskim w Brzegu.

Stal Brzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *