Znamy już nowych wiceburmistrzów Brzegu

Violetta Jaskólska-Palus ogłosiła dziś, że po objęciu stanowiska burmistrzyni Brzegu (zaprzysiężenie będzie miało miejsce 7 maja) powoła dwóch wiceburmistrzów, zostaną nimi Witold Kustra i Lucyna Mielczarek.

Mam pełne zaufanie do ich kompetencji i zaangażowania w rozwój naszej pięknej miejscowości. Razem będziemy kontynuować naszą misję służenia mieszkańcom i budowania lepszej przyszłości dla wszystkich – napisała w swoim komunikacie Violetta Jaskólska-Palus.

Witold Krzysztof Kustra
Ukończył Akademię Ekonomiczną im. Oskara Langego we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) z tytułami magister inżynier. Ponad 35 lat doświadczenia zawodowego w różnych firmach, głównie na stanowiskach menadżerskich związanych z zarządzaniem strukturami sprzedaży oraz dyrektora ds. projektów i dyrektora operacyjnego. Ostatnio na tym stanowisku zatrudniony w brzeskiej firmie Tymos. Zarządzał dużymi działami odpowiedzialnymi za prowadzenie szkoleń struktur sprzedaży, tworzenie i rozliczanie umów handlowych, programy motywacyjne dla pracowników i programy lojalnościowe dla klientów. Prowadził projekty związane z restrukturyzacją organizacji i optymalizacją procesów, projekty inwestycyjne związane z dofinansowaniem ze środków unijnych, zarządzał wdrażaniem systemów zarządzania jakością ISO 9001, ISO 22000, BRC, FSC oraz systemów informatycznych klasy MRP. Prowadził nadzór nad infrastrukturą przedsiębiorstwa.

Lucyna Mielczarek
Absolwentka wydziału budownictwa Politechniki Opolskiej z tytułem inżyniera, absolwentka wydziału mechanicznego Politechniki Opolskiej z tytułem magistra.
Ukończyła również studia podyplomowe na Uniwersytecie Opolskim na Wydziale Ekonomicznym z kierunkiem Fundusze unijne i zasady ich pozyskiwania.
Doświadczony samorządowiec z przeszło 27 – letnim stażem w samorządzie w tym ponad 17 letnim stażem w Urzędzie Miasta w Brzegu. Na stanowisku kierowniczym od 2009 roku w Biurze Budownictwa i Inwestycji.

One thought on “Znamy już nowych wiceburmistrzów Brzegu

  1. Super ja na Panią głosowałem, widzę że obsadziła Pani już wiceburmistrzów, mam nadzieję że za Pani sprawą powstanie w Brzegu basen pływacki kryty co najmniej jaka Oława, żeby można było pływać 🙂, Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *