Grodków: Nagrody dla strażaków OSP za sukcesy w zawodach sportowo-pożarniczych

Podczas czerwcowych zawodów sportowo-pożarniczych jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Grodków pokazały swoją siłę, sprawność i ogromne zaangażowanie. Teraz nadszedł czas na nagrody.

We wtorek Burmistrz Grodkowa Miłosz Krok oficjalnie przekazał druhom bony zakupowe, które pozwolą na doposażenie jednostek i jeszcze skuteczniejsze dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców.

Wyróżnione zostały jednostki OSP z Tarnowa Grodkowskiego, Lipowej, Wierzbnika, Gnojnej, Gałązczyc oraz Młodoszowic. Podczas uroczystego przekazania nagród burmistrz podziękował strażakom za ich codzienną służbę i gotowość do działania.

Środki zostaną przeznaczone na zakup niezbędnego sprzętu, który ułatwi strażakom codzienne działania ratownicze.

Przeczytaj też: Dożynki Gminne w Grodkowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *