Podczas czerwcowych zawodów sportowo-pożarniczych jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Grodków pokazały swoją siłę, sprawność i ogromne zaangażowanie. Teraz nadszedł czas na nagrody.
We wtorek Burmistrz Grodkowa Miłosz Krok oficjalnie przekazał druhom bony zakupowe, które pozwolą na doposażenie jednostek i jeszcze skuteczniejsze dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców.

Wyróżnione zostały jednostki OSP z Tarnowa Grodkowskiego, Lipowej, Wierzbnika, Gnojnej, Gałązczyc oraz Młodoszowic. Podczas uroczystego przekazania nagród burmistrz podziękował strażakom za ich codzienną służbę i gotowość do działania.
Środki zostaną przeznaczone na zakup niezbędnego sprzętu, który ułatwi strażakom codzienne działania ratownicze.
Przeczytaj też: Dożynki Gminne w Grodkowie
