Podejrzany o kradzież elementów stalowych i posiadanie narkotyków

Dzięki czujności poszkodowanego, podejrzany o kradzież mężczyzna usłyszał zarzuty. 53-latek z terenu jednej z firm miał wynieść 5 ton stalowych elementów łączących podkłady kolejowe. Dodatkowo kryminalni ustalili, że ma on związek z przestępczością narkotykową. W jego volkswagenie zabezpieczyli ponad 30 gramów marihuany.

W minioną niedzielę w nocy policjanci z Lewina Brzeskiego otrzymali zgłoszenie o kradzieży na terenie jednej z firm w mieście. Z relacji zgłaszającego wynikało, że ujął on mężczyznę, który miał wynosić stalowe elementy.

W związku ze sprawą funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w policyjnym areszcie, zabezpieczyli monitoring i rozpytali poszkodowanego. Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna miał się dopuścić kradzieży 150 szt. stalowych elementów łączących szyny kolejowe. Proceder trwał od maja tego roku. Przez kilka miesięcy 53-latek z terenu firmy łącznie wyniósł 5 ton metalowych szyn. Straty poszkodowany oszacował na 15 000 złotych.

Policjanci pracujący nad sprawą ustalili również, że mężczyzna może mieć związek z przestępczością narkotykową. W związku z podejrzeniem przeszukali jego mieszkanie i samochód. W volkswagenie znaleźli słoiki z zielonym suszem. Zabezpieczone środki przebadali na narkotesterze. Okazało się, że to ponad 30 gramów marihuany.

Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży i posiadania środków odurzających. Do obydwóch przestępstw się przyznał. Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

320 thoughts on “Podejrzany o kradzież elementów stalowych i posiadanie narkotyków

  1. Я наконец решился окунуться в мир азарта и нашел прекрасный сайт caso-slots.com. Здесь представлены все популярные казино, а также список тех, где можно получить бонус на первый депозит. Жду не дождусь начала игры!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *