Drużyna z Kątów Wrocławskich zbyt mocna dla Olimpu [FOTORELACJA]

Olimp Grodków przegrał z UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 24:40. Mecz był rozgrywany w ramach I ligi piłki ręcznej mężczyzn (grupa B).

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z pierwszej ręki z tego meczu:

Do przerwy, po 30 minutach, schodząc do szatni z wynikiem 14:18 dla gości, mieliśmy nadzieję, że w drugiej części nawiążemy walkę, a może nawet powalczymy o zwycięstwo.

Niestety po 15 minutach, przy naszych 4 bramkach, drużyna z Kątów rzuciła nam ich 11 i do końca spotkania tylko powiększała przewagę.

Nasza niemoc rzutowa, proste błędy, straty spowodowały, że goście za każdym razem, szczególnie z kontrataków, pewnie wykańczali akcje i powiększali przewagę. Mecz zakończył się porażką
naszej drużyny 24:40.

Z plusów na pewno należy zaznaczyć postawę naszego pierwszego bramkarza w tym spotkaniu Xawiera Drojmę oraz naszego wychowanka Kamila Kuska, dzięki którym wynik po stronie drużyny gości nie był wyższy.

Kamil Kusek skończył dopiero 15 lat, a w sobotę zaliczając kilka pewnych interwencji, również w starciu sam na sam, pokazał się z bardzo dobrej strony – brawo!

Oczywiście duże podziękowania dla Was – kibiców, którzy tak licznie przybyli na halę i dopingowali nasz zespół.

W najbliższy weekend jest przerwa w rozgrywkach. Wracamy do rywalizacji 19 listopada meczem na wyjeździe z drużyną WKS Grunwald Poznań. Czeka nas kolejny trudny mecz.

Przerwę na pewno musimy wykorzystać do poprawy wszystkiego, co było naszą niemocą w tym meczu. Jak zawsze wierzymy, że wrócimy za chwilę na parkiety i zagramy stary, dobry szczypiorniak, który już nieraz chłopaki grali.

Skład Olimpu i bramki:
Drojma Xawier, Kusek Kamil, Jendryca Daniel 5, Lechowicz Tomasz 2, Majewski Maciej 1, Garncarz Łukasz, Dyktyński Przemysław 1, Ungier Marcel 7, Sobstel Karol, Kopaniecki Rafał, Migoń Jakub, Kasperski Igor, Kolanko Sebastian 6, Niewiadomski Michał 2

Trenerzy: Adam Boczarski i Paweł Łągiewka
Kierownik drużyny: Piotr Sołtys

Olimp Grodków

160 thoughts on “Drużyna z Kątów Wrocławskich zbyt mocna dla Olimpu [FOTORELACJA]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *